Nu tad beidzot! Uzzini, kurā datumā atkal pareģo pasaules galu

10-09-2019

Foto – Pixabay


Septembra vidū, kā uzskata daļa ezoteriķu, beidzot pienāks kaismīgi gaidītais pasaules gals, jo 14. septembrī planētu parāde atvēršot vārtus uz elli, noslaukot no Zemes virsas visu dzīvo.

Brīdinājumi par pasaules galu internetā parādās regulāri. Vispirms katastrofu gaidīja jūlija sākumā, pēc tam datumu nolika par mēnesi vēlāk. Daži pareģoja pasaules galu 1. septembrī, bet diena pagāja bez lieliem satricinājumiem.

Eksperti apgalvo, ka visas šīs “neveiksmīgās apokalipses” saistītas ar nepareizu senu rokrakstu tulkošanu un sajauktu gadu skaitīšanas sistēmu. Senatnē cilvēki piešķīra sakrālu jēgu visam neizskaidrojamajam, pieņemot, ka tā ir tuvas nelaimes zīme vai dievu sods. Bet šoreiz datuma izvēlei esot stingrs pamats.

Pasaules gals 2019. gadā
Ufologi pārliecināti, ka apokalipse saistīta ar planētu parādi: 14. septembrī četras planētas – Zeme, Venera, Merkurs un Marss – nostāsies vienā līnijā, un tas cilvēcei nesīs milzu katastrofas.

Planētu parādi cilvēki kopš senatnes uzskata par bīstamu notikumu. Šķiet, senajām tautām bijis kaut kas zināms par šo notikumu, jo tas pieminēts gandrīz visās svētajās grāmatās.

Starp citu cilvēce gaidīja apokalipsi arī 1982. gadā, pieņemot, ka tieši lielā planētu parāde kļūs par pasaules gala sākumu.

Gads tiešām bija smags, bet nekas pārdabisks gan netika novērots. Un tikai nesen eksperti, kas analizē un tulko senos tekstus, atklājuši, ka runa ir nevis par pilno, bet par mazo planētu parādi, kas notiks tieši 2019. gada septembra vidū.

Pēc ekspertu domām, planētu parāde var atvērt portālu uz citu pasauli, kuru senajos tekstos sauc par “elli”, un uz Zemes parādīsies dēmoni, lai iznīcinātu visu dzīvo.

Vai ticēt informācijai par pasaules galu?
No zinātniskā skatpunkta planētu parāde ir samērā tipisks notikums, kas notiek aptuveni divas trīs reizes gadā un ir interesanta tikai astronomiem, kas specializējas planētu pētniecībā.

Tas nozīmē, ka elles atvēršanās 14. septembrī neizklausās visai pamatota, jo citādi pasaules gals notiktu vismaz divas reizes gadā.

Tāpēc nopietni zinātnieki lūdz cilvēkus nekrist panikā un neizplatīt melīgas baumas.

Avots: “Esotericblog”

loading...