Novembris – Skorpiona mēnesis. Astrologa Sergeja Simakova ieteikumi veiksmīgai dzīvei

02-11-2019

Distant Love Water Rose Moon Flowers Awesome Wallpapers

Mierīgu un harmonisku dzīvi kā Svaru valdīšanas laikā tuvākajā mēnesī vari negaidīt. Skorpions pēc būtības ir viltīgs radījums, bet šogad var pārspēt pats sevi.

Mēneša ķibeles var uzbrukt visnegaidītākajā brīdī, tāpēc jābūt gatavam vienmēr un visur risināt pēkšņi radušos sarežģījumus.

Protams, vienmēr var aizbarikādēties savā personīgajā cietoksnī, ieņemt aizsardzības pozīciju un pastāvīgi būt gatavam atvairīt ienaidnieku uzbrukumus. Bet, piekritīsi, grūti tā dzīvot veselu mēnesi, izvairoties no kontaktiem ar ārpasauli.

Jāiet taču uz darbu, ģimeni arī neviens nav uz Marsu aizsūtījis… Vārdu sakot, pilnīgi norobežoties tāpat neizdosies, tāpēc astrologs Sergejs Simakovs iesaka, kā vislabāk pārdzīvot šo laiku.

Jākoncentrējas uz galveno: ģimeni, bērniem, vecākiem, tuvākajiem draugiem. Lutinām viņu s ar simboliskām dāvanām, savu uzmanību, mīlestību un rūpēm, necenšamies skaidrot attiecības (kļūs tikai sliktāk), bet gūstam prieku no tā, ka ar tuvajiem un mīļajiem viss kārtībā.

Neaizmirsti parūpēties arī par veselību. Pat ja nav nekādu sūdzību, piemērots laiks profilaktiskām apskatēm, īpaši ja ir kāda hroniska slimība. Un, protams, pierunā ģimeni ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, dzert vitamīnus un neslēpt pašsajūtu.

Finanšu jomā problēmu nebūs, ja vien paši tās neradīsim. Tas nozīmē, ka jāstrādā pēc labākās sirdsapziņas, nedrīkst tērēt iekrājumus, iesaistīties šaubīgos darījumos, uz laiku atteikties no kredītu ņemšanas un, galvenais, neveikt impulsīvus pirkumus – citādi nespēsi attapties, kad viss būs iztērēts.

Priekšnieki darbā var izturēties piekasīgi, bet no viņu dusmām nav jābaidās. Vienkārši dari savu daebu tā, lai nebūtu kur piesieties, tad būs iespējams pat pakāpties pa karjeras kāpnītēm.

loading...