Horoskops novembrim visām zodiaka zīmēm. Lielas pārmaiņas nesīs naudu un prieku!

29-10-2016

rudens_sieviete

Novembrī izveidosies diezgan interesanta situācija – mēs eksperimentēsim ar visu iespējamo, asi sarausim vecos sakarus un aiziesim no iesildītajām darba vietām. Daudzi negaidīti pabeigs daudzu gadu projektus, lai dotu sev vairāk brīvības, iesaistīsies apzinātā riskā, atbrīvojoties no peļņu nesošām, bet visnotaļ apgrūtinošām saistībām. Un viņi būs ieguvēji, jo saņems iespēju sākt kaut ko jaunu un ļoti aizraujošu, kas nesīs gan naudu, gan iepriecinājumu.

Parādīsies nepārvarama vēlme paplašināt savus horizontus, izmēģināt savus spēkus kaut kādās visai specifiskās jomās, iesaistīties avantūrās. Daudzi izlems kļūt bagāti kaut kādos ekstremālos veidos. Radīsies vēlme lauzt kaut kādus rāmjus un pārstāt pakļauties noteikumiem, kuri traucē pilnvērtīgi pašrealizēties.

Pilnā mērā sevi izpaudīs dumpinieki un tie, kas nevēlas iet pa iemītiem ceļiem, tie, kas izvēlas lauzt pamatus un būvēt kaut ko savu, kas nelīdzinās visam tam, kas bija agrāk. Ja personīgā līmenī tas dos labumu un novedīs pie kaut kādiem svarīgiem atklājumiem, tad sociālajā plānā tas izraisīs masu nekārtības un citas problēmas.

Gaidāmi pārsteigumi arī savstarpējās attiecībās. Apkārtējo viedoklis praktiski vairs netiks ņemts vērā, biežāki kļūs strīdi starp tiem, kas pieraduši dominēt un uzspiest savu situācijas redzējumu, un tiem, kas noguruši no pastāvīga spiediena. Tas izraisīs lietišķo partneru, draugu, tuvu paziņu šķiršanos un attiecību pasliktināšanos starp tuviniekiem. Toties daudzi pietuvinās sev tos cilvēkus, ar kuriem agrāk vispār negribēja nekā kopīga.

Globālākā līmenī mūs gaida kaut kādas jaunas reformas, var parādīties unikāli tehnoloģiski izgudrojumi, starptautiskās problēmas tiks risinātas ar kaut kādām inovatīvām metodēm, bet pilsoņi kaut kādās jomās iegūs lielākas brīvības. Tiesa, pastāv liela iespējamība, ka tiks sarautas diplomātiskās attiecības starp valstīm, kuras līdz šim gatavojās sākt liela mēroga kopējus projektus. Nav izslēgts migrantu pieplūdums tajā vai citā valstī.

Mēneša sākumā daudzus gaida grūts un pašaizliedzīgs darbs, uz kuru mudinās centieni ātrāk pabeigt kaut kādus projektus un rezultātā gūt no tiem lielāku materiālo izdevīgumu. Novembra vidū drosmīgas idejas būs aizsākums kaut kam jaunam un visnotaļ perspektīvam, bet patiesa aizrautība kļūs par veiksmes garantiju. Mēneša beigās pastiprināsies cīņa par neatkarību visās jomās pēc kārtas.

Labvēlīgās dienas: no 1. līdz 6., no 8. līdz 13., no 15.līdz 20., no 22.līdz 28., 30.
Nelabvēlīgās dienas: 7., 14., 21., 29.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...