NOVEMBRA HOROSKOPS. Kādus pārsteigumus katrai zodiaka zīmei atnesīs Skorpiona laiks?

24-10-2020

SVARI
Svariem sākas lielo finanšu operāciju periods. Viņu finanšu plāni prasīs svešu naudu. Svari var ņemt kredītu, piesaistīt investorus vai ieķīlāt kaut ko no vērtībām.

SKORPIONS

Skorpioni maksimāli koncentrēsies uz sevi un savām personīgajām lietām. Viņu dzīves plāni, uzvedība un pat āriene mainīsies. Skorpioni no šīs personiskās krīzes iznāks atjaunoti.

STRĒLNIEKS

Strēlniekā pacels galvu visslepenākās, visdziļākās bailēs. Un tas ir ļoti labi: Strēlnieki varēs paši vai ar psihoterapeitu strādāt ar sevi un atbrīvoties no problēmas.MEŽĀZIS

Mežāzim radīs trauksmi grupu projekti, kuros viņi piedalās vai organizē. Būs jāmaina attiecības ar draugiem un domubiedriem. Attiecības ar viņiem kļūs citādākas.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs veiks dziļus transformācijas procesus darbā. Viņiem vajadzētu veikt dziļāku analīzi par to, ko viņi dara, un atjaunot biznesa dzīvi tā, lai tā atbilstu šīs dienas prasībām.

ZIVIS
Zivis pievērsīsies morāli ētiskiem un reliģiskiem uzskatiem. Ticības jautājumi, mierinājumi, dzīves mērķi… Meklējot atbildes, daudzas Zivis dosies ceļojumos.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sešas horoskopa zīmes var ar nepacietību gaidīt NOVEMBRI. Viņiem ļoti veiksies!

Novembris – Skorpiona mēnesis. Astrologa Sergeja Simakova ieteikumi veiksmīgai dzīvei

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Skolnieciņš 25.10.2020 at 14:11 - Atbildēt

    Siltais rudens ir beidzies. Ziema tuvojas un kovids (Covid-19) min mums uz papēžiem. Tieši šajā saltajā laikā mums ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai mazinātu kovid (Covid-19) saslimstību, ievērosim visus valdības uzliktos ierobežojumus un ārstu rekomendācijas. Lietosim sejas maskas un roku dezinfekcijas līdzekļus. Centīsimies ievērot 2 metru distanci publiskajās vietās. Būsim apzinīgi, iejūtīgi un saprotoši. Dzīvosim saticīgi. Nekašķēsimies. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Pasargāsim sevi un sev tuvākos. Ielaidīsim Dabas Mātes spēku sevī. Dzersim zāļu tējiņas ar medu. Domāsim pozitīvas domas. Valkāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti, jo Dabas Māte mums visiem ir devusi dzīvību. Dabas Māte ir mūsu radītājā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl un vienmēr uzklausa. Lai ticība Dabas Mātei mums kalpo par bruņām un vairogu! Šajā pārbaudījumu laikā lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes aizstāvjus! Lūgsim savu senču spēku un varenību. Ticēsim labajam. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu tautas veselību. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai kovids (Covid-19) tiktu uzveikts un padzīts prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots ilgs mūžs! Lūgsim Laimu, lai mums laba veselība un laimīga dzīvošana! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
    Ar patiesu mīļumu un sirsnību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
    #veselība #DabasMāte #PozitīvāsEnerģijas #gaisma #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība