NOVEMBRA HOROSKOPS. Kādus pārsteigumus katrai zodiaka zīmei atnesīs Skorpiona laiks?

24-10-2020


Jūs varat sastapties ar svešu nelaimi, paši nonākt pie lielām nepatikšanām, piedalīties ekstrēmā pasākumā, ņemt lielu kredītu, veikt darījumu par lielu summu.

Taču tādi nozīmīgi notikumi notiek daudz retāk nekā parastas situācijas, kuras tomēr liek cilvēkiem pārdzīvot un nervozēt. Mēneša laikā jūs redzēsiet, kā tiek pārbūvēta kāda dzīves joma.Ja skatīsieties tikai uz virspusējo līmeni, jums būs drūmas priekšnojautas, bailes, depresija. Bet, ja jūs dziļi ielūkosieties notiekošajā, jūs redzēsiet, kā no jūsu dzīves aiziet kaut kas nevajadzīgs un attīra telpu jaunām iespējām un progresam.

Tajā dzīves sfērā, kur jums ir Skorpions, jūs pārdzīvosiet spēcīgas jūtas. Jums jāizvairās no grūtsirdības, bailēm, domām par to, ka “viss ir zudis”. Jāatrod veids, kā pārveidot šo dzīves pusi tā, lai tā atdzimtu jaunā kvalitātē.

AUNS

Auni saskarsies ar ekstrēmiem apstākļiem, kļūs par miršanas, sabrukuma, kritiena lieciniekiem. Viņiem ir jāsamazina aktivitāte ārējā pasaulē un jānodarbojas ar savām iekšējām bailēm.
VĒRSIS

Lietišķās un personiskās dzīves partnerattiecības var piedzīvot krīzi. Tām ir vajadzīgs atjauninājums. Vērsim, kam nav nekāda sakara ar citu cilvēku, šāda saikne radīsies.

DVĪŅI

Dvīņiem jāpievērš vairāk laika savai veselībai. Mēnesis ir labvēlīgs ķirurģiskajām operācijām, intensīvajai ārstēšanai, organisma attīrīšanai, pilnīgai izmeklēšanai.

VĒZIS

Vēžiem radīsies spēcīgas izjūtas, piedaloties izklaides pasākumā vai piedzīvojumos. Vecākiem ir jāpavada vairāk laika kopā ar bērniem un jākoriģē savas pedagoģiskās pieejas.

LAUVA

Lauvām var būt ģimenes krīze, attiecību krīze ar vecākiem. Mēnesis ir veiksmīgs veco ēku nojaukšanai, remontam, dizaineru mēbeļu remontam, antikvāro lietu iegādei mājai.

JAUNAVA

Viņām ir krīze attiecībās ar tuvinieku, kaimiņiem, paziņām. Tas ir labs brīdis, lai attīrītu saskarsmes loku no nejaušiem cilvēkiem un apjēgtu, kāpēc jūs ieskauj tieši šie cilvēki.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Skolnieciņš 25.10.2020 at 14:11 - Atbildēt

    Siltais rudens ir beidzies. Ziema tuvojas un kovids (Covid-19) min mums uz papēžiem. Tieši šajā saltajā laikā mums ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai mazinātu kovid (Covid-19) saslimstību, ievērosim visus valdības uzliktos ierobežojumus un ārstu rekomendācijas. Lietosim sejas maskas un roku dezinfekcijas līdzekļus. Centīsimies ievērot 2 metru distanci publiskajās vietās. Būsim apzinīgi, iejūtīgi un saprotoši. Dzīvosim saticīgi. Nekašķēsimies. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Pasargāsim sevi un sev tuvākos. Ielaidīsim Dabas Mātes spēku sevī. Dzersim zāļu tējiņas ar medu. Domāsim pozitīvas domas. Valkāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti, jo Dabas Māte mums visiem ir devusi dzīvību. Dabas Māte ir mūsu radītājā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl un vienmēr uzklausa. Lai ticība Dabas Mātei mums kalpo par bruņām un vairogu! Šajā pārbaudījumu laikā lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes aizstāvjus! Lūgsim savu senču spēku un varenību. Ticēsim labajam. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu tautas veselību. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai kovids (Covid-19) tiktu uzveikts un padzīts prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots ilgs mūžs! Lūgsim Laimu, lai mums laba veselība un laimīga dzīvošana! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
    Ar patiesu mīļumu un sirsnību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
    #veselība #DabasMāte #PozitīvāsEnerģijas #gaisma #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība