Atklāj sevī dabisko raganu. To izdarīt ir vienkāršāk nekā tu domā!

18-06-2019

Foto – Pixabay

Dabiskās raganas bieži vien ir autodidaktes. Šīs veselā saprāta vadītās maģijas pratējas visā paļaujas uz zināšanu ieguvi, savu spriestspēju un intuīciju.

Bieži dzirdēts, ka ragana nekad nebeidz izzināt pasauli un mācīties. Šis apgalvojums ir pilnīgi patiess, un uz tā pamatiem balstās raganas amata māka.

Man liekas interesanti, ka, ielūkojoties Vebstera “New Collegiate” vārdnīcā, atradīsiet vislielākajā mērā apgaismojošu vārda “meistarība” definīciju: “Meistarība (lietv.). 1. Spēja, māka. 2. Prasme plānot, radīt un īstenot. 3. Nodarbošanās vai profesija, kas prasa praktiskas iemaņas vai māksliniecisku sagatavotību.”

Maģijas māksla ir amata prasme.

Tās apguve un process, kurā to pilnveidojat līdz meistarībai, prasa nepastarpinātu šīs mākslas praktizēšanu. Un gluži kā jebkurā citā mākslā arī šeit var izrādīties nepieciešami ilgi gadi, lai atrastu savu vienīgo stilu un attīstītu personiskās tehnikas.

VAIRĀK LASI ELENAS DUGANAS GRĀMATĀ “DABISKĀ MAĢIJA”!

Un, ja neatceraties neko vairāk, paturiet prātā vienu: galvenais ir izpētīt, kam maģijā dodat priekšroku, un lepoties ar savu individuālo maģijas stilu.

Mani nudien īpaši neuztrauc, ko dara augstā priesteriene Hanna kaut kur aiz deviņiem novadiem; mani interesējat jūs un tas, kas jūs dzīvē saista un kādiem dotumiem esat apveltīti. Jo tikai tā mēs topam par maģijas mākslas praktiķiem.

Jūs verat durvis uz to un ejat iekšā, paļaudamies uz instinktu, uzrotāt piedurknes, studējat šo mākslu, eksperimentējat un strādājat.

Tātad — kas ir tas, kas jūs vērš par jums un nevienu citu? Noformulēt, kas tu esi, — tas būs kas vairāk nekā zināt savu apģērba izmēru, acu vai matu krāsu.

Mūsu individualitāti veido gaisma, kas ir mūsos: tā dievišķā dzirksts, ko ikviens sevī nesam. Šis vienreizīgums ir mūsu atskārsmes, gara noskaņojums un personība. Censties formulēt maģijas pratējus nav viegls darbs.

Protams, mums katram ir tuvākais veids, kā sevi aprakstīt, taču atmetīsim ierastos rāmjus, vai piekrītat? Lepoties ar dažādību, ko pārstāvam savā mākslā, ir kas bezgala brīnišķīgs. Mēs neesam vienādi — un paldies Dievam, ka tā!

Ikvienam ir idejas un veidi, kā kopt savu prasmi. Tas būtu apsveicami, jo tieši vienreizīgais — mūsu personība un individualitāte — ir tas, kas mūs padara stiprus.

Iemācīties uzticēties savai intuīcijai, instinktiem un iekšējās redzes iespaidiem — tas ir fenomenāls veids, kā kāpināt dabas maģijas spēku.

Pirms jūs sākat iebilst — jā, intuīcija un psihiskās spējas piemīt katram! I

elūkošanās sevī un sava potenciāla aptveršana ir tikai cilvēka paša ziņā. Gluži kā to pauž Dievietes princips: ja nevari atrast meklēto sevī, neatradīsi to arī ārpus sevis.

(No Elenas Duganas grāmatas “Dabiskā maģija)

loading...