Nomazgā traukus, citādi nebūs naudas! Vecmāmiņu maģija daudziem dzīves gadījumiem

13-05-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

1. Dzīvokļa slaukāmo slotiņu novietojiet nevis virtuvē vai tualetē, kā bieži mēdz darīt, bet koridorā pie sliekšņa. Zariņiem jābūt uz augšu, bet rokturim — uz leju. Līdz ar to no jūsu dzīvokļa tiks atbaidīti ļaunie spēki. Ļoti vēlams tikko nopirktai slotiņai piesiet dažus pelašķa zariņus, arī tie atgaiņā visādu nešķīstību.

2. Jāslauka nevis uz slieksni, bet no sliekšņa, lai neizslaucītu no mājas svētību.

3. Nēsājiet sev līdz magnētiņu un pierunājiet savu otro pusīti, lai rīkojas tāpat. Tad jūs būsiet viens pret otru mīļi. Magnētiņu var piestiprināt arī laulības gultai, ja tā ir no metāla.

4. Ja ļoti skumstat par nelaiķi, paņemiet saujiņu zemes no viņa kapa un ar to patriniet vietu zem sirds. Kļūs nedaudz vieglāk.

5. Neturiet uz galda atvērtas šķēres vai nazi (noslēpiet tos atvilktnē). Būs mazāk strīdu.

6. Pakariet pretī dzīvokļa durvīm spoguli, kaut vai pašu mazāko. Tas atvairīs ļaunu, kurš reizēm vēlas iekļūt mājā. Ja ciemos atnācis cilvēks, kuram neuzticaties, pēc viņa aiziešanas obligāti notriniet spoguli ar sāļā ūdenī samērcētu lupatiņu.

7. Nekad netriniet galdu ar papīru, piemēram, ar papīra salveti. Galda tīrīšanai lietojiet lupatiņu, kuru ieteicams bieži mazgāt. Citādi mūždien trūks naudas.

8. Pirms un pēc ēdienreizes, kurā piedalās visi dzīvokļa iemītnieki, apēdiet gabaliņu maizes ar sāls graudiņu. Mājā vairosies saticība un ģimenes laime.

9. Pēc ēdienreizēm nekad neatstājiet uz galda izdzertas pudeles vai izēstus šķīvjus, tūliņ aiznesiet uz virtuvi nomazgāt. Ja to neņemsiet vērā, cietīsiet no naudas trūkuma.

loading...

1 Comment

  1. bfass 13.05.2019 at 18:02 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!