No apakšveļas līdz dūnu jakai: trīs lietas, ko bieži valkājam nepareizi

21-11-2023

Foto – Pixabay

Valkāt stilīgas lietas ir viena lieta, bet prast to darīt ar pareizi un skaisti – pavisam cita. Stilisti atklājuši trīs lietas, kuras 99% sieviešu valkā nepareizi. Uzzini, kāds apģērbs var parādīt tavu gaumes trūkumu.

3 lietas, ko 99% sieviešu valkā nepareizi

Maksi svārki: noslēpums ir garums un piegriezums

Šie ultramodernie svārki var maģiski pārveidot jūsu siluetu un piešķirt graciozitāti katram solim. Bet velns slēpjas detaļās!

Dārgās modes cienītājas, ir svarīgi atcerēties, ka maxi svārkiem nevajadzētu būt tikai gariem, mūsdienās ir aktuāli valkāt svārkus stingri līdz apakšstilbu vidum. Ideāls variants ir modelis ar nelielu piegriezumu – neticami stilīgs un ērts.

Apakšveļa: atstāsim aiz muguras aizgājušās tendences

Ideālas apakšveļas izvēle ir īsta māksla. Taču starp dažādiem stiliem un formām ir daži, kurus tagad labāk atstāt pagātnē. Lai gan atgriežas biksītes ar spožiem akmentiņiem, lielā daudzumā tie var izskatīties mazliet nevietā. Un stringi ar T veida aizmugurējo daļu papildus diskomfortam rada nevajadzīgas problēmas. Izvēlieties apakšveļu gudri, lai nesabojātu tēlu.

Dūnu jaka: stilīga un omulīga

Dūnu jakai ir arī savi smalkumi. Pareiza izvēle ļaus jums izskatīties stilīgi un omulīgi. Ņemiet vērā, ka tagad modē ir apjomīgi un oriģināli modeļi. Tomēr izvairieties no novecojušiem variantiem, jo īpaši pārāk piegulošiem, kas var pievienot jums dažus papildu gadus.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tīmeklī jauna tendence – nemazgāt matus vismaz mēnesi. Kā to izskaidrot?

Kādas krāsas apģērbā sagaidīt Jaungadu? + Horoskopu tops 2024. gadam!

FOTO: Džinsi vienmēr modē, bet kādi konkrēti modeļi?