Netīrās zeķes nav “fui”, bet teritorijas iezīmēšana! Kā vīriešus ietekmē senču instinkti

04-01-2018

zekes

Virkne vīrišķo instinktu, kas piemita tālajiem senčiem, stiprā dzimuma pārstāvjos ir saglabājušies joprojām.

Poza miegā
Tipisks vidēji statistiskais vīrietis guļ uz muguras plaši izplestām rokām un kājām. Viņš var būt gan kluss, gan kustīgs, taču jebkurā gadījumā aizņem gandrīz vai visu gultu.

Klusie vīrieši visas nakts laikā var ne reizīti nepakustēties, bet kustīgie nepārtraukti grozās. Taču jebkurā pozā guļamvietu viņš aizpilda pilnībā. Kāpēc vīrieši tik savādi miegā uzvedas?

Tāpēc, ka viņi turpina aizsargāt savu teritoriju! Šis instinkts viņos ielikts kopš sākta gala, kad visa cilts gulēja vienuviet. Vīrietis alā centās ieņemt vairāk vietas, lai blakus varētu gulēt sieva un daudzie pēcnācēji.

Maltīte
Jūs abi apsēžaties pie pusdienu galda, paņemat galda piederumus… Ar to līdzība starp vīrieša un sievietes uzvedību ēšanas laikā arī beidzas. Sieviete sēž taisni un no augšas uz leju lūkojas šķīvī: šo gabaliņu apēdīšu, to arī, bet kā būs ar šo – padomāšu. Vīrieša attieksme pret ēdienu ir pavisam citāda. Pavērojiet: viņš noliecas pār savu šķīvi un burtiski to nosedz.

Kāpēc viņš tā dara? Sargā savu ēdienu! Lai kādam neienāktu prātā atņemt labāko kumosu vai ielikt viņa šķīvī kaut ko nelāgu.

Domājat, tā uzvedās viņa vecāki? Nekā tamlīdzīga! Pie galda neviens nekad neko tādu viņam nedarīja. Tas ir instinkts, kas tur vīrieti spriedzē, viņš ēd ātri un cenšas šķīvi tālu no sevis neatbīdīt. Un tikai tad, kad vīrietis jūtas paēdis, viņš var no šķīvja atrauties un palūkoties visapkārt. Un ar šo mirkli visi mazāk veiksmīgie mednieki, sievietes, bērni, sirmgalvji, putni un suņi var nesodīti kādu gabaliņu no viņa šķīvja paņemt.

Izstaipīšanās
Arī izstaipās vīrietis un sieviete atšķirīgi. Sieviete parasti piespiež rokas ķermenim un cenšas izstaipīties tā, lai apkārtējie to nemana. Toties vīrietis to dara skaļi un ar vērienu, nereti nogāžot visu, kas šai tīkamai darbībai gadās ceļā. Arī tas ir instinkts – vīrietis vienmēr savu esamību cenšas pieteikt iespējami skaļāk. Tā viņš demonstrē sava ķermeņa spēku un draud pretiniekam.

Teritorijas iezīmēšana
Atgriežoties no darba, sieviete pārģērbjas mājas drēbēs, tīrās drēbes viņa akurāti iekar skapī, bet netīrās – liek veļas grozā.

Vīrietis neko tādu nedara. Nedara tāpēc, ka senie instinkti viņam diktē vienu no galvenajiem izdzīvošanas principiem: “Visur, kur vien iespējams, atstāj savu smaku!” Un netīrās zeķes šādam uzdevumam ir tieši tas, kas vajadzīgs. Šā paša iemesla dēļ daudzi neatzīst ikdienas noskalošanos dušā.

Senatnē vīrieši uzvarēto ienaidnieku iezīmēja pat ar savu urīnu. Sievietes ir iekārtotas citādi – senais instinkts neļauj viņām atstāt savu smaržu, lai vieglāk būtu paslēpties no citiem tēviņiem, kamēr pašas vīrs ir medībās. Tāpēc vanna vai duša ar aromātiskām vielām joprojām viņām sagādā lielu baudu.

Pievērsiet uzmanību – nevienai dāmai neienāks prātā paurbināt degunu, nošņaukties uz zemes un slaidi nospļauties, bet vīriešiem tā ir parasta lieta.

Apģērbšanās

Ģērbjoties vīrietis vispirms uzvelk bikses un tikai pēc tam kreklu. Domājat, to viņš tā dara tāpēc, ka kautrējas? Nepavisam. Instinkts liek viņam vispirms piesegt savu galveno bagātību un tikai pēc tam otršķirīgās ķermeņa daļas. Sievietes apģērbjas atšķirīgā secībā – neviens būtiski svarīgs orgāns viņām neatrodas ķermeņa ārpusē.

loading...