Neticami iedarbīgi veselības dzērieni pret vīrusiem un klepu

08-12-2017

dzeriens


Lai vīrusi neķeras klāt!
* Ņem melno balzamu, nedaudz sviesta, sasmalcinātu ķiploku, alvejas mīkstumu, citrona šķēlītes un medu. Visu sajauc, liek keramikas katliņā ar vāciņu un stundu karsē karstā cepeškrāsnī, līdz masa labi uzkarst un sasūcas. Pēc tam pilda pudelē un lieto pa tējkarotei dienā.

Saldās receptes
* Apdeguma gadījumā problemātisko vietu tūlīt pat var apstrādāt ar cukura sīrupu. Sāpes ātri pierimst, un sadzīšanas process paātrinās. Kā liecina franču farmakologu pētījumi, cukura šķīdumi ārīgo bojājumu ārstēšanai ir ne mazāk efektīvi kā antibiotikas.

* Bronhīta gadījumā, lai atvieglotu slimības gaitu, var lietot sīpolu sīrupu. Tā pagatavošanai ņem 0,5 kg sīpolu, nomizo, sīki sasmalcina un paliek zem sloga. Izdalījušos sulu pārlej burkā un pieber 0,5 kg cukura. Pāris dienu maisījumam ļauj nostāvēties gaismā (vislabāk uz palodzes saulē). Lieto katru dienu pa ēdamkarotei tukšā dūšā.

* Pret klepu labi palīdz grauzdēts cukurs. Nepilnu ēdamkaroti (2/3) smalkā cukura tur virs uguns, līdz tas izkūst un kļūst tumši brūns. Tad karotes saturu ātri ielej krūzītē ar pienu, kur tas sacietē. Iegūtā karamele jāsūkā, to nav vēlams sakost. Sevišķi labi grauzdēts cukurs palīdz pret sausu lēkmjveida klepu.

loading...