Nesteidzies teikt “fui”. Astrologs Kristaps Baņķis aicina nekļūt augstprātīgam

09-11-2019

Publicitātes attēls


Daudzi, kuri nesen veiksmīgi sākuši kādu veselīgu nodarbi (piemēram, skriet, veģetārisms, atmetuši smēķēšanu, meditē) sāk “slimot” ar lepnu augstprātību, savā blogā www.astrologi.lv raksta astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

“Īsts gara stiprums ir pašam izturēt askētismā uzņemto kursu, bet izturēties iecietīgi pret citu vājībām un nedemonstrēt savu “fui”. Zināt tādu tipus?!

Cik vien sevi astroloģijā atceros, šo zināšanu sistēmu esmu popularizējis, bet esmu bijis neskaitāmās kompānijās, kurās esmu provocēts, “apsaukāts” un visādi citādi taisīts par autsaideri un vienmēr esmu to uzņēmis ar humoru. Jo tā ir mana dzīve un tā ir viņu dzīve.

Es varu neapmeklēt šo kompāniju, bet pārmācīt netaisos. Skaidrs tas, kas savā mājā (arī facebook lapā) gan tādus neuzņemšu, jo tā ir mana dzīve, mana telpa, mans laiks un mana izvēle.

Netiesājam citus, nevērtējam viņu dzīves “derīgumu”, piedāvājam savu redzējumu, bet kas negrib, lai nelieto (brīvā griba).

BET līdzīgi kā nepieļautu vardarbību pret sevi, neļaujiet arī izsmiet savu ticību. Nevardarbīgā pretestība ir pasmaidīt – novēlēt labu – un pamest. Karošana, pierādīšana sagraus Tevi pašu. Katram sava brīvā griba, sava izvēle.

Jauku dienu! Un, kā teicis Kristus – ejiet ar mieru!

Uzdāviniet savs dzīves neticīgajiem, kas vēršas pret Tevi pašu, VISU PASAULI!

loading...