Nesaderīgie, bet kaislīgie zodiaka pāri. Svari un Zivis

12-01-2018

svari_zivis


Bieži mūs zināmiem cilvēkiem piesaista tīra kaisle, lai gan zināms, ka ilgtermiņa perspektīvā viņi nav mums piemēroti. Astroloģijā tradicionāli saderīgas skaitās savas vai radniecīgas stihijas zodiaka zīmes. Proti, Zemes zīmes (Mežāzis, Vērsis, Jaunava) ir saderīgi ar savas stihijas vai ūdens stihijas zīmēm (Vēzis, Skorpions, Zivis). Uguns zīmes (Auns, Lauva, Strēlnieks) labi sader cita ar citu vai Gaisa zīmēm (Svari, Ūdensvīrs, Dvīņi).

Tāpat ir stihijas, kas parasti tiek uzskatītas par savstarpēji nesaderīgām, Zeme/Gaiss, Uguns/Ūdens, Gaiss/Ūdens, Zeme/Uguns. Taču mēs ne vienmēr rīkojamies pēc noteikumiem un ne vienmēr meklējam, kas mums ir labi ilgtermiņā, bet drīzāk to, kas mūs apmierina dotajā brīdī.

Svari un Zivis

Kad sapņainās Zivis satiekas ar ideālistu Svariem, starp viņiem izveidojas romāns, kas būvēts uz abu fantāzijām. Centieni aizbēgt no realitātes radīs idilli, kas maskēs problēmas līdz pilnīgam to noliegumam.

Šī ir viena no sarežģītākajām kombinācijām, kas pilna mīlestības. Abas zīmes vēlas padarīt viens otru laimīgu ar sentimentālu žestu palīdzību.

Zivis vēlas dzīvot tālu no reālās pasaules, norobežojoties no ikdienas stresa. Vienlaikus Svari vienmēr meklē ideālo partneri, kas atbildīs visiem viņu standartiem.

Zivis piespiedīs Svariem uzskatīt, ka viņi ir radīti viens otram pat tad, ja tā ir tikai šķietamība.

Diemžēl, kad dzīvē radīsies grūtības, abas zīmes sāks no tām izvairīties un bēgt no realitātes.

loading...