Nesaderīgais pāris Lauva un Vērsis. Kas tomēr viņus vieno?

25-08-2017

lauva_versis

Bieži mūs zināmiem cilvēkiem piesaista tīra kaisle, lai gan zināms, ka ilgtermiņa perspektīvā viņi nav mums piemēroti. Astroloģijā tradicionāli saderīgas skaitās savas vai radniecīgas stihijas zodiaka zīmes. Proti, Zemes zīmes (Mežāzis, Vērsis, Jaunava) ir saderīgi ar savas stihijas vai ūdens stihijas zīmēm (Vēzis, Skorpions, Zivis). Uguns zīmes (Auns, Lauva, Strēlnieks) labi sader cita ar citu vai Gaisa zīmēm (Svari, Ūdensvīrs, Dvīņi).

Tāpat ir stihijas, kas parasti tiek uzskatītas par savstarpēji nesaderīgām, Zeme/Gaiss, Uguns/Ūdens, Gaiss/Ūdens, Zeme/Uguns. Taču mēs ne vienmēr rīkojamies pēc noteikumiem un ne vienmēr meklējam, kas mums ir labi ilgtermiņā, bet drīzāk to, kas mūs apmierina dotajā brīdī.

Starp Lauvu un Vērsi izveidosies atsaucīgas, spilgtas un sentimentālas attiecības. Šis ir pāris, kas nokaitina visus ar publisku savu jūtu izrādīšanu. Lauva, kuru pārvalda Saule, alkst pēc apbrīnas, kamēr Vērsis, kuru pārvalda Venera, vienkārši vēlas komfortablu dzīvi.

Lauvam patīk Vērša jūtīgums, savukārt Vērsis jūtas glaimots par to, ka Lauva spēj likt viņam sajusties mīlētam un īpašam.

Tā kā abas ir fiksētās zodiaka zīmes, Lauva un Vērsis būs uzticīgi viens otram, taču ir ļoti stūrgalvīgi un necenšas mainīt savus paradumus. Viņi nepiekrīt izmaiņām, kas var aizskart Lauvas lepnumu un Vērša pašapmierinātību.

Kad kaut kas nenotiek pēc plāna, neviens no abiem nav gatavs atzīt savu vainu. Abi ir spītīgi un dara visu pēc sava prāta, kas beidzas ar konfliktu.

loading...