(Ne)saderības horoskops – zodiaka sarežģītākie pāri

14-09-2023

Daži astrologi uzskata, ka ir zodiaka pāri, kuriem ļoti grūti vai pat neiespējami sadzīvot. Minēsim divpadsmit saderības ziņā sarežģītākos pārus.

Katram no mums būtu labi ieklausīties zvaigznēs, lai saprastu, kādas attiecības varētu neizdoties, neskatoties uz visiem partneru centieniem. Lai gan mēs tik un tā ticam, ka patiesa mīlestība var pārvarēt jebkādus šķēršļus.

Vēzis un Ūdensvīrs

Šiem cilvēkiem ir maz kopēja pašos pamatos. Vēzim tas ir ģimenes pavards, bet Ūdensvīram – brīvība un vienlīdzība. Vēzim vajag rūpes un uzmanību, Ūdensvīram nepieciešamas parādīt savu ekscentrisko dabu. Labāk nemēģināt uzsākt kopīgu dzīvi.

Auns un Vērsis

Spēcīga savienība, bet pamatos nolemta fiasko. Auns ir pārāk impulsīvs un trauksmains lēnprātīgajam Vērsim. Pāri gaida strīdi un nesaprašanās.

Svari un Skorpions

Neveiksmīga savienība. Viens gaida mieru, otrs tiecas pēc jutekliskām baudām. Skorpionam vajadzīgs draiveris, bet Svariem – līdzsvarots partneris.Dvīņi un Mežāzis

Nav skaidrs, kā šo divu zīmju pārstāvji var būt viens otra apskāvienos. Dvīņi alkst priecāties un sarunāties. Mežāžiem vajadzīga pārliecība par rītdienu un stabilitāte. Labāk meklēt atbildīgāku partneri.

Lauva un Skorpions

Tā ir savienība, par kuru saka: “Nu gan satikušies – ūdens un akmens, dzeja un proza, ledus un liesmas!”. Bet kāpēc gan tas vajadzīgs? Lauvām vajag daudz uzmanības un pielūgsmes, un arī Skorpions neatteiktos no tā paša.

Auns un Zivis

Melanholiskajām Zivīm būs garlaicīgi ar reālistu Aunu. Zivis meklē romantiku un fantāzijas, Auns ir praktiķis, kas vēlas redzēt tādu pašu personību līdzās.Jaunava un Strēlnieks

Tā ir viena no briesmīgākajām kombinācijām, pārliecināti astrologi. Jaunava grib visu sakārtot, ielikt rāmjos līksmo haosu. Vieni vienmēr ir iegrimuši problēmu risināšanā, citi izvēlas tās neievērot. Bezcerīgi.

Vērsis un Dvīņi

Vērši ir darbarūķi, bet Dvīņi sapņo, lai to vietā pastrādātu kāds cits. Dvīņi viltīgi izmanto patieso un godīgo Vērsi.

Turklāt jautrību mīlošie Dvīņi nesaprotas Vērsi, kas cenšas pelnīt un skatīties uz dzīvi pragmatiski.

Strēlnieks un Mežāzis

Šie divi var sagraut viens otra personību. Temperamentīgais Strēlnieks meklē dzīvīgumu partnerī, bet Mežāzim ar to nav nekāda sakara. Mežāzim nepatīk arī Strēlnieka dāsnums, kuru tas uzskata par izšķērdību.

Auns un Jaunava

Šīs attiecības, pēc astrologu domām, ved purvā. Abiem būs garlaicīgi. Emocionālai iesaistei nav gatavs neviens no partneriem. Auns būs mūžīgā sasprindzinājumā un nodosies karjerai, bet Jaunava viņu iedzīs vēl lielākā stresā – visās dzīves jomā.

Vēzis un Lauva

Tādi partneri, ja viņi arī nokļūs zem viena jumta, tad uz īsu brīdi. Vēzis vēlas mieru ar otro pusīti, bet Lauva alkst pēc slavas un alkst pēc piedzīvojumiem. Lauvam vajag ideālu partneri, Vēzim – garīgi tuvu.

Zivis un Svari

No pirmā skatiena šie varētu veidot noturīgu savienību. Bet pirmais iespaids ir mānīgs. Abiem vajadzīgs blakus kāds par viņiem spēcīgāks, citādi viņi pastāvīgi mēģinās pārlikt atbildību viens uz otru. Laime viņu ģimenei nav iespējama, brīdina astrologi.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Saderības horoskops. Zodiaka pāri, kuri būs kopā ilgi un laimīgi

Lielais mīlas un saderības horoskops visām zodiaka zīmēm

Horoskopa zīmju saderības tabula pēc ķīniešu horoskopa

SADERĪBAS TABULA. Kādas būs attiecības, balstoties uz horoskopa zīmi?

Draugu saderības horoskops. Kāda būs jūsu draudzība atbilstoši zodiaka zīmēm?