Nenozodz sev prieku kāzās vai izlaidumā būt visskaistākajai sievietei pasaulē!

29-05-2017

frizuras2

Līgavas, nenozodziet sev šos īpašos svētkus! Pat ja tā būs tikai pusstunda baznīcā un glāze šampānieša ar radiem, pēc kāzām neviens neatcerēsies, kāds bija kāzu galds, toties atmiņas un fotogrāfijas paliks uz mūžu, gribēsies parādīt mazbērniem, cik omīte bija skaista savā kāzu dienā. Kā kāzu vai izlaiduma dienā saposties kā visskaistākajai sievietei pasaulē, stāsta skaistuma studijas pam pam meistares: friziere-vizāžiste-stiliste Jekaterina Davidenko un Linda Briede.

Topošajai līgavai, gatavojoties kāzām, tik daudz kas jāpaspēj. Ko noteikti nedrīkstētu aizmirst?

Jekaterina: Jāsaglabā miers un jāatceras, ka līgava ir pati skaistākā sieviete pasaulē. Tieši tā Tev šajā dienā ir sevi jānoskaņo un jāizskatās.

Diemžēl man ir nācies sastapt līgavas, kas domā – tā jau būs tikai laulību ceremonija baznīcā, pusstundas dēļ nav vērts īpaši pucēties. Šādā veidā līgava nozog sev brīnišķīgo sajūtu, kad kāzu dienā profesionāls meistars tevi sapoš, palutina, un ļauj pārtapt par princesi.

Vai līgavas vienmēr zina, kā vēlas izskatīties savās kāzās?

Jekaterina: Līgavas, kurām es esmu veidojusi frizūru, meikapu un kopējo stilu, bijušas ļoti dažādas. Mēdz būt, ka tik tiešām nezina, kādu frizūru un meikapu veidot. Taču ir arī līgavas, kas skaidri zina, kādas kāzas grib un kā vēlas sevi tajās redzēt. Taču viņām mēdz būt daudz jautājumu, un tad es, kā profesionālis, varu apstiprināt, ka līgavas idejas ir pareizas, vajadzības gadījumā dot savus ieteikumus un, protams, izveidot frizūru un meikapu, saskaņojot to ar kopējo tēlu.

frizuras3

Pie kāda profesionāļa līgavai vērsties, lai izveidotu skaistu, gaumīgu un pārdomātu līgavas tēlu?

Linda: Vislabāk izvēlēties meistaru, kurš specializējies kā frizieris, vizāžists un stilists, jo šis meistars gan palīdzēs radīt ideju frizūrai un meikapam un to realizēt, gan arī izveidos harmonisku tēlu, kas izcels līgavas skaistumu un personību un arī būs pieskaņots kāzu videi, telpai u.c.

Friziera – vizāžista – stilista konsultācija skaistuma studijā pam pam tiek sniegta bez maksas.

pampam

Turklāt šāda konsultācija var būt ļoti noderīga arī vedējiem, līgavas māsām, kāzu viesiem. Meistars var ieteikt kādu vienojoša stila elementu, kas radīs vienota stila sajūtu kāzās, to var izmantot, piemēram, frizūrā, apģērbā vai telpas noformējumā. Īpaši labi to var redzēt un uztvert kāzu fotogrāfijās, jo uzreiz ir redzams, ka kāzu stils ir pārdomāts.

pam pam kazas 3

Kā notiek meistara darbs ar līgavu?

Linda: Pirmajā tikšanās reizē ar līgavu (bezmaksas konsultācijā) es noskaidroju, par kādām kāzām viņa sapņo, kas viņai personīgi visvairāk patīk, kādā vidē notiks kāzas – lielā baznīcā vai mazā lauku baznīciņā, pie jūras, smalkā restorānā u.c. Protams, kāzu frizūru un meikapu pieskaņoju kāzu kleitai, tādēļ, nākot uz konsultāciju, ieteicams ņemt līdzi savu fotogrāfiju kleitā.

Es parādu līgavai bildes ar meikapa un kāzu frizūru variantiem, viņa savukārt man var parādīt savas vēlmes.
Protams, es arī dodu savus profesionālos ieteikumus, piemēram, ja kleita plecu daļā ir nosegta ar mežģīnēm, iesaku pārāk neaizrauties ar grezniem aksesuāriem, jo, ja kleitā, matos un vēl ziedos būs kruzuļi, to vienkārši būs par daudz.

Tad mēs kopīgi vienojamies, kādu frizūru un meikapu veidot. Katram meistaram ir savs darba stils, taču es uzskatu, ka meistars līgavai nedrīkst uzspiest savu ideju. Veidojot līgavai tēlu, es cenšos izprast, kāda viņa ir savā būtībā, kā vēlas izskatīties savās kāzās, un to realizēju.

Vai ir iespējams pirms kāzām izmēģināt kāzu frizūru un meikapu?

Jekaterina: Daudzas topošās līgavas tā arī dara. Var izveidot meikapu un kāzu frizūru ļoti līdzīgu tai, kāda tiks veidota kāzu dienā. Tiesa, frizūra nebūs identiska, jo divas reizes nav iespējams izveidot pilnīgi vienādu frizūru. Topošā līgava, pavadot dienu ar šo matu sakārtojumu, sapratīs, kā viņa ar to jūtas, vai tā ir 100% īstā kāzu frizūra, jo ir svarīgi atrast tādu, kas gan labi izskatās, gan cilvēks ar to jūtas viņš pats. Lai nav tā, ka pēc tam skaties uz sevi kāzu fotogrāfijās un domā – izskatās skaisti, tomēr tā neesmu es…

Līgavas, gatavojoties kāzām, mēdz arī eksperimentēt, piemēram, daudzas uzskata, ka viņām nepiestāv lokas (patiesībā ļoti daudzām sievietēm tās piestāv), un tad ir iespējams pirms kāzām izmēģināt, kā tās izskatās.

Mēdz būt, ka līgavas, kurām ir īsi vai pusgari mati, vēlas pārsteigt topošo vīru, kāzās ierodoties ar gariem matiem.

Kā to var dabūt gatavu?

Jekaterina: Kā jau teicu – kāzās jāļaujas saviem sapņiem. Ja Tava sapņu frizūra ir gari, lokaini mati, izveido to!

Skaistuma studijā pam pam kāzu frizūrām bieži izmantojam dažādus pieliekamos matus, kas ir identiski sievietes dabīgajiem matiem – krāsu toņa un matu struktūras ziņā. Neviens ne mūžam nepateiks, ka tie nav īstie mati.

Piemēram, ir situācijas, kad līgavai kāzu kleitai piestāv gari mati, bet viņas dabīgie mati ir tikai līdz pleciem, tad tas ir lielisks veids, kā dabūt vajadzīgo matu garumu, kuplumu, lokas.

frizuras1

Kāzu diena ir klāt! Kā notiek sapošanās kāzām?

Jekaterina: Līgavai, atbraucot uz skaistuma studiju pam pam, šeit viņu saposīs no matu galiņiem līdz papēžiem, jo viens meistars veido gan frizūru, gan meikapu, un tad, protams, kopējais tēls sanāk harmoniskāks, pārdomātāks.

Šeit pat uz vietas var izveidot arī manikīru. Tas ļoti palīdz ietaupīt laiku, jo līgavai nav jābraukā pa vairākiem saloniem, un ir daudz mazāks risks, ka varētu notikt aizkavēšanās.
Salons pam pam ir īstā vieta, kur saposties svētkiem – kāzām, izlaidumam, jo meistariem ir zināšanas un pieredze izveidot frizūru un meikapu, lai tas izcili izskatītos ne tikai dzīvē, bet arī fotogrāfijās.

Linda: Veidojot meikapu pasākumam, kur tiks fotografēts, ir dažādi knifi, kas meistaram jāņem vērā, piemēram, kāzu meikaps ir jāveido tā, lai līgava izskatītos dabīga – viņa pati, taču spilgtāka. Pretējā gadījumā fotogrāfijās viņa var izskatīties neuzkrāsojusies. Skaistuma studijas pam pam meistari bieži veido frizūras un meikapu foto un videosesijām starptautiskiem projektiem un modes festivāliem, tādēļ meistariem šai ziņā ir liela pieredze. Skaistuma studija pam pam jau ceturto sezonu ir festivāla Riga Fashion Week oficiālais salons.

Kā izskatīties perfekti visas kāzu dienas garumā?

Linda: Kāzu frizūru un meikapu izveidojam tā, ka tas ar garantiju ideāli izskatīsies visu kāzu dienu, par to nebūs jāraizējas. Ja līgavai kāzās līdzās nav stilista, iesakām, kādus piederumus, kosmētiku vedējmātei jāpaņem līdzi, lai palīdzētu līgavai ik brīdi izskatīties nevainojami, piemēram, salvetes ādas spīduma noņemšanai. Turklāt kāzu frizūru izveidojam tā, ka nākamajā dienā to vajadzēs tikai nedaudz pamainīt, un būs jauna – otrās dienas kāzu frizūra.

Jekaterina: Jāpadomā arī par to, kā līgava izskatīsies pēc mičošanas, kad noņems plīvuru. Kāzās visas sievietes parasti ir skaisti sapucējušās, un ir svarīgi, lai līgava pēc plīvura noņemšanas ar kaut ko īpašu atšķirtos. Mēs varam ieteikt kādu aksesuāru, ko ielikt matos, lai līgava izskatītos atšķirīga un īpaša.

Vai meitenēm, pošoties izlaidumam, arī noderētu friziera – vizāžista – stilista padoms?

Jekaterina: Protams! Ikvienai meitenei izlaidumā gribas izskatīties kā no žurnāla vāka. Īpaši fotogrāfijās parasti var redzēt, kurai meitenei ir profesionāļa salonā veidota frizūra un meikaps un kura ir pucējusies mājās.

Jāatzīst, ka mūsdienās daudzas meitenes ir zinošas, viņām ir savs oriģināls stils, pašas veido gaumīgus aksesuārus. Taču bieži ir tā, ka kaut kā pietrūkst, piemēram, izlaidumam ir nopirkts skaists tērps, taču nevar izdomāt, ko darīt ar matiem? Var droši nākt uz skaistuma studiju pam pam, ņemot līdzi fotogrāfiju izlaiduma tērpā. Mēs palīdzēsim izdomāt, kā idejas salikt kopā vienotā tēlā, stilā vai arī ieteiksim, kā papildināt tēlu, lai būtu trāpīts desmitniekā.

Piesakies friziera – vizāžista – stilista bezmaksas konsultācijai un saposies svētkiem skaistuma studijā pam pam

loading...

2 Comments

  1. Laila 31.05.2017 at 09:40 - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, vīru ar jaunu kaklasaiti, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūtiet savas domas Visumam! Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/gJTdBD

  2. Anda 31.05.2017 at 09:42 - Atbildēt

    Tu zaudēsi vismaz 8 kg mēnesī vai… 100% naudas atgriešana – GARANTĒTA! Uzzini kā un iegūsti kārdinošas ķermeņa aprises jau līdz pludmales sezonas sākumam! https://goo.gl/xbjXsn