Nemeklē attaisnojumus, tev jābūt smukai, Inese Ziņģīte aicina jaunās māmiņas

17-05-2019
Foto - www.inesezingite.lv

Foto – www.inesezingite.lv

Kad mazajam ģimenē ienākušajam cilvēciņam ir kāds mēnesis vai pusotrs, vecākiem rodas laiks arī pašiem sev. Katrs uzņemas kādus pienākumus, bet svarīgi, lai vīrietim nebūtu jādara tas, ko viņš nesaprot.

Sievietei vispirms viņš jāpalūdz palīgā un vēlāk, kad viņa ar kaut ko netiks galā, vīrietis vairs nebaidīsies darīt jaunas lietas, jo būs tās apguvis. Bet jāņem arī vērā, ka sievietes ķermeņa procesi pēc dzemdībām ir izjaukti. Ķermeņa fizioloģija ir mainījusies.

Ja sieviete neprot savākties, tā ir milzīga nelaime! Viņa vizuāli kļūst nepievilcīga, un vīrietis to ievēro. Viņam nav skaidrs, kāpēc sieva ir tiktāl izmainījusies, ka nav prieka uz viņu skatīties.

Vīram grūti saprast, kā sieviete jūtas psiholoģiski, jo to ļoti ietekmē arī hormonu stāvoklis pēc dzemdībām un nepieciešamība sarast ar jauno lomu. Tomēr nevajag arī taisnoties, tas neko nedos — otra galvā, kā zināms, ielīst nav iespējams.

Ko vajadzētu darīt: vienmēr sekot savai ārienei, vēl jo vairāk tāpēc, ka sakopts izskats uzlabos arī māmiņas pašsajūtu.

Piecelies un ieej dušā! Tev nav laika, jo bērns raud? Vīrietis piecelsies un aizies pie bērna, ticiet man! Tu esi dušā un pildi pienākumu pati pret sevi.

VAIRĀK PAR INESES ZIŅĢĪTES GRĀMATU JAUNAJIEM VECĀKIEM “AUG CILVĒKS” UZZINI ŠEIT!

Kad tu pēc pāris nedēļām būsi ziedoša un šmauga, vīrietim būs iemesls brīnīties — šoreiz par to, cik labi tu atkal izskaties! Jaunais tētis jutīsies pamatoti lepns.

Viņam droši vien radīsies iespēja arī salīdzināt tevi ar citām jaunām mammām uz ielas vai veikalos, kuras nebūs saņēmušās par sevi parūpēties.

Vīrietis klusībā nodomās: “Bet mana sieva gan ir kolosāla!” Iespējams, skaļi neslavēs, bet atnesīs ziedus un aprūpēs kā karalieni, teiks mīļus vārdus un veltīs atzinīgus skatienus.

Savukārt, atstājot sevi pēc dzemdībām novārtā, sieviete riskē attālināties no patiesās sievišķības, sagumt un it visu novelt uz rūpēm par bērnu.

Tas nav ne pareizi, ne patiesi — šāds attaisnojums nav patiesais iemesls, bet veids, kā piesegt savu slinkumu.

loading...

2 Comments

  1. jan 18.05.2019 at 01:20 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://qil.su/sDSoqM Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

  2. Lelde 18.05.2019 at 07:47 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, ārstējoties ar Čakšas e-veselību. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un pāršķir lapu sākot Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.