Astroloģes Māras Ošurokas nedēļas dienu horoskops. Kas jāzina par katru no tām?

16-05-2019

maijs_horoskops

Planētas valda ne tikai pār zodiaka zīmi, bet arī pār nedēļas dienu, atgādina astroloģe Māra Ošuroka.

Svētdiena

Valdošā planēta Saule. Visa pirmsākums, enerģija, dzīvesprieks — diena, kad var plānot, nodoties radošām lietām. Saskaņā ar kristīgām tradīcijām svētdiena iezīmē nedēļas sākumu.

Pirmdiena

Valdošā planēta Mēness. Diena, kas jāvelta mājai, tās uzkopšanai, ģimenei, bērniem. Saasinās intuīcija, emocijas, cilvēks ir viegli ievainojams. Nav vēlams sākt jaunas lietas, doties ceļojumā. Izņēmums — izmantojot ūdenstransportu.

Otrdiena

Valdošā planēta Marss. Aktīva diena, kad vēlams sākt svarīgas biznesa lietas. Radošajiem cilvēkiem gan nav īstais laiks savām aktivitātēm. Iespējami strīdi, sadursmes, jābūt piesardzīgiem uz ceļa, pie auto stūres.

Trešdiena

Valdošā planēta Merkurs. Piemērots laiks kontaktu dibināšanai, kursu un ceļojumu sākšanai, līgumu slēgšanai, iepirkumu veikšanai, tirdzniecībai. Nevajadzētu risināt jautājumus valsts iestādēs, ar bosu.

VAIRĀK UZZINI MĀRAS OŠUROKAS GRĀMATĀ “IEPAZĪSTI ASTROLOĢIJU!”

Ceturtdiena

Valdošā planēta Jupiters. Var paplašināt redzesloku, doties ceļojumā, kārtot lietas valsts iestādēs, cīnīties par taisnību, kā arī nodoties ezoteriskām, reliģiskām studijām. Pastiprināta apetīte.

Piektdiena

Valdošā planēta Venera. Diena, kad valda harmonija, mīlestība, veicas radošas lietas. Var apmeklēt vai organizēt kultūras pasākumus. Izdodas romantiskas tikšanās, labs brīdis, lai saderinātos vai noslēgtu laulību.

Sestdiena

Valdošā planēta Saturns. Pārdomu diena, ko var pavadīt, rezumējot paveikto un meditējot. Iespējama noslēgšanās sevī, depresīvs noskaņojums, nav īstā diena ballītei, jo var valdīt pārāk liela nopietnība. Var darboties dārzā, īpašumā.

Astrologs dienas fonu pēta ar astroloģiskās programmas palīdzību, ņemot vērā visus faktorus, tomēr arī iesācējs, kurš nepārzina astroloģiju, var izprast dienas fonu, ja iegādāsies Mēness kalendāru un pasekos līdzi Mēness fāžu maiņai, Mēness dienām, Mēness atrašanās zīmēs ietekmei.

loading...

1 Comment

  1. jan 16.05.2019 at 19:36 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!