Neatsakies no mīlestības. Atsakies no tiem, kuri tevi nespēj mīlēt!

14-03-2023

Foto – Pixabay

Kad esat noguris no visa, ciešat un dusmojaties, tā nav mīlestība. Tas ir kas cits…

Neaizver savu sirdi, tev nevajadzētu atņemt sev šīs dziļās jūtas NEPATIESA cilvēka dēļ. Galu galā, tas ir tavs mīļotais cilvēks, kurš kaut kur grib tev dot visu pasauli!
Neatsakieties no mīlestības.

Tā vietā, lai atteiktos no mīlestības, vispirms mēģiniet iemācīties mīlēt sevi, lai jums nebūtu jālūdz un jāmeklē mīlestība no citiem. Un tad pievērsiet uzmanību saviem partneru izvēles kritērijiem. Varbūt tu vienkārši neizvēlies sev piemērotus cilvēkus.

Mīlestība ir brīnišķīga sajūta, ko ikviens ir pelnījis piedzīvot. Taču, tiklīdz tā mūs ir apdedzinājusi, mēs aizveram savu sirdi ar aizbāzni. Mēs baidāmies atvērties jaunām attiecībām, lai no jauna nepiedzīvotu vilšanos un sāpes. Neveiksmīgas attiecības var ietekmēt visu atlikušo mūsu dzīvi. Viss ir atkarīgs no tā, vai mēs to pieļausim. Vai spēsim piecelties un doties tālāk.

Atteikšanās no mīlestības ir liela kļūda

Nedariet to, neatņemiet sev laimi brīvprātīgi. Neveiksmes ir visur, bet sirds brūces ir gandrīz neārstējamas, jo mēs paši neļaujam tām sadzīt.

Labāk ir atteikties no tiem cilvēkiem, kuri neprot tevi mīlēt. Atsakieties no tiem, kuri nespēj jūs mīlēt. Viņi nav tevis cienīgi! Ikviens ir pelnījis, lai viņu mīlētu, nevis tikai izliktos. Izlikšanās nav vietas starp sirsnīgām jūtām.

Mēs pieļaujam vienas un tās pašas kļūdas: izvēlamies nepareizus cilvēkus, uzvedamies nepareizi, pakļaujamies vai esam pārāk valdonīgi, nedodam pietiekami daudz brīvības savam partnerim vai, gluži pretēji, liedzam sev tiesības izteikties attiecībās. Mēs brīvprātīgi samierināmies ar daudzām lietām, ko nevajadzētu pieļaut savā personīgajā dzīvē.

Mēs baidāmies zaudēt mīļotā cilvēka labvēlību, tāpēc sākam viņu slāpēt ar savu kontroli un liegt viņam personīgo telpu. To neapzinoties, mēs tikai pasliktinām situāciju.

Jūs nevarat likt kādam jūs mīlēt un labi izturēties pret jums. Ja cilvēks nejūt pret jums šādas jūtas, varbūt jums nevajadzētu viņu turēt pie sevis. Varbūt ir labāk viņu pamest.

Ļaujiet viņiem aiziet, ļaujiet viņiem aiziet un dzīvot bez jums. Izdariet sev pakalpojumu! Un nekas, ka tās bija tikai kārtējās neveiksmīgās attiecības. Sāciet no jauna, bet izejiet no šīs situācijas ar jaunu pieredzi un skaidru skatījumu.

Mīlestība var būt neticami sāpīga

Mīlestība var būt neticami sāpīga, ja mēs to piepildām ar atkarību, greizsirdību, vardarbību, apsēstību vai savstarpēju neuzticēšanos. Saprotiet, ka mēs sevi dzenam līdz tādam līmenim, ka pat nevēlamies elpot.

Mēs paši ļaujam iznīcināt savus sapņus par laimi. Toksiskām attiecībām vajadzētu būt punktiem, kuru lielums ir kā baseina izmērs.

Neatsakieties no mīlestības toksisku attiecību dēļ

Dažkārt izrādās, ka cilvēki, kas mums vismazāk der, ir tie, pie kuriem mūsu sirds ir visvairāk pieķērusies. Mēs viņus idealizējām no paša sākuma, bet kas notika laika gaitā? Jā, nekas daudz nav noticis. Viņi ir tādi, kādi bija un joprojām ir, un mēs to vienkārši iepriekš neredzējām vai negribējām redzēt.

Stipras jūtas mūs apžilbina. Pat ja mūsu mīļie mums saka, ka tas nav mūsu cilvēks, mēs negribam ieklausīties. Galu galā mēs esam iemīlējušies, apburti. Taču burvība noteikti izzudīs. Un tad sāp. Ir bailīgi. Skumji un kaut kā tukši.

Tukšums ir tas, kas nāk pēc tam, kad mūsu sirds ir ievainota. Mēs jūtam tukšumu. Tas mūs aprij, aprij mūs veselus. Un mēs tam paklausīgi nododamies. Lai iemācītos dzīvot tālāk, ir vajadzīgs laiks. Daudz laika.

Vai jūs domājat, ka tā ir mīlestība?

Sabiedrība mūs spiež atrast partneri, mums nevajadzētu būt vieniem, mums vajadzētu izveidot ģimeni. Bet kā tu atrodi savu vīrieti? Kāpēc neviens par to nerunā?

Daudzi cilvēki katru dienu savā dzīvē cīnās ar emocionālo atkarību. Jūs esat vīlušies otrā cilvēkā, jūs domājat, ka bez viņa neesat nekas. Taču padomājiet par to, kas jūs bijāt, pirms satikāt savu partneri. Jūs jau agrāk dzīvojāt bez viņa vai viņas.

Piederība kādam cilvēkam nav mīlestība, tā ir atkarība. Un ar to var tikt galā. Tā ir ārstējama.

Mīlestībai ir jādod jums brīvības sajūta un jāļauj jums augt. Ja tu esi noguris no visa, cieti un dusmojies, tā nav mīlestība. Ticiet man, tas ir kas cits.

Tās ir jūsu bailes, kas jūs vada, un nedrošība. Bailes palikt vienatnē var apēst cilvēku un sagādāt daudz sāpju. Tieši baiļu dēļ palikt vienatnē mēs iesaistāmies nevajadzīgās attiecībās, kas nav balstītas uz savstarpēju mīlestību. Un kas no tā iznāk? Es domāju, ka jūs paši zināt atbildi uz šo jautājumu.

Lūdzu, esiet uzmanīgi. Neļaujiet, lai bailes jūs pārņem. Galu galā, ja jūs laikus neapstāsieties, katras attiecības būs divreiz sāpīgākas par iepriekšējām. Vai nav pienācis laiks sākt atteikties no sāpēm, ko izraisa kļūdains priekšstats par to, kas ir mīlestība?

Neatsakieties no patiesas mīlestības. Neuzdrošinieties!

Atstāj mīlestību, kas liek tev ciest, un pārstāj raudāt par kādu, kurš tevi nav pelnījis. Nekaunini sevi un neļauj otram ciest. Nepadodies mīlestībai. Atsakieties no cilvēkiem, ar kuriem jūs nespējat izveidot veselīgas attiecības.LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Nevis mīl, bet izmanto! Astoņas raksturīgas pazīmes

Ieprogrammēt sevi neveiksmei? Jā, tas ir iespējams, apgalvo ezoteriķi

Merkantili vīrieši netīko pēc tavas naudas. Kā viņi tevi izmanto?

Cerību saraksts. Divpadsmit pazīmes, ka no mīlestības sagaidāt pārāk daudz

Piecas patiesības par mīlestību, kuras zina tikai nobriedušas sievietes