Vajag naudu? Jautrs un iedarbīgs rituāls tās piesaistīšanai

31-12-2017

biksites1

Ļoti nepieciešama nauda, tāpēc meklē iespēju iegūt līdzekļus? Vēlies kaut ko pārdot? Jautra vēlmju piepildīšanas tehnika – simorons – varot ātri palīdzēt. Par palīdzību grūti spriest, bet jautrības patiešām netrūks! Tāpēc nebūtu nekāds grēks izmēģināt!

Nauda vajadzīga visiem, jo mēs dzīvojam materiālā pasaulē, kurā finanses diemžēl joprojām pasūta mūziku. Pilnīgi piekrītam teicienam: nauda nedara laimīgu, bet atrisina daudzas problēmas.

Rituāls simorons “Apakšbikses uz lustras, nauda – mājās” paredzēta tieši šai kategorijai – mūsdienu burvjiem un jautriem cilvēkiem.

biksites1

Vajadzēs:
– sarkanas apakšbikses;
– skaistu lustru.

Tātad jādodas uz veļas veikalu un jāiegādājas pašas skaistākās sarkanās biksītes. Tādas, lai skatoties uz tām, no sirds priecātos. Pēc tam jāiet mājās un tās jāizmazgā. Kāpēc jāmazgā jauna apakšveļa? Protams, tāpēc, lai iztīrītu svešu enerģētiku. Iedomājies vien, cik daudzas rokas pieskārušās biksītēm, pirms tās nokļuva pie tevis.

Kad šīs skaistums un jaukums izžuvis uzvelc tās un valkā veselu diennakti. Iesaka visu šo laiku domāt par naudu pozitīvā noskaņā, bet vēl labāk pie sevis runāt konkrētas afirmācijas. Piemēram: “Es esmu naudas magnēts! Nauda neapturamā straumē plūst pie manis!” Vai kā pantiņu: “Es nezinu par to necik, bet nauda nāk, ka turies tik!”

Viss! Tagad sarkanās biksītes pārstājušas būt par vienkāršu apakšveļas gabalu. Tas jau ir burvju rīks naudas piesaistīšanai. Un var sākties pati jautrākā burvestības daļa.
Tātad jāsagaida augošs mēness, tev ir sarkanās burvju biksītes, virs galvas mirdz nospodrināta, skaista lustra… Laiks sākt!

Skaļā balsī iesaucies: “Bikses uz lustras, nauda mājā!”

Cik ilgi biksītēm jākarājas uz lustras? Nav ierobežojumu. Minimums – diennakti, maksimums – mēnesi.

Izklausās nedaudz vājprātīgi, vai ne? Bet runā, ka tiešām darbojoties. Tāpēc – ja kāds saņems drosmi un to izmēģinās, mēs ļoti priecātos par atsauksmi komentāros!

loading...

3 Comments

  1. Raimonds no LotoGuru.eu 16.12.2016 at 16:57 - Atbildēt

    Tavs pirmais online nopelnītais tūkstotis eiro vēl nekad nav bijis tik tuvu. Tas jau burtiski elpo pakausī. Pagriezies, satver to un praktiski momentāli pārsūti uz savu bankas kontu. To var atkārtot kaut ik nedēļu. Tas pat mēdz radīt dīvainu satraukumu – jo tā ir ātra, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīta, tāpēc nekļūdīga stratēģija naudas pelnīšanai tiešsaistē – dalība loterijas sindikātā, ko esam izveidojuši īpaši Latvijas cilvēkiem. Ienāc, paņem Laimīgo Lozi un pārvērt savu dzīvi sapnī! https://goo.gl/3OxSEu

  2. lakstīgala 15.09.2017 at 17:20 - Atbildēt

    Iedarbīgs veids, kā piesaistīt naudu: EJ STRĀDĀT!

  3. jorgine 20.04.2018 at 18:41 - Atbildēt

    es to daru jau treso reizi un bez rezultatiem varbut vajag ari jaunu lustru pirkt d