Naudas maģija: kā godam atvadīties no veca maciņa, lai jaunais “strādātu labi”?

17-12-2017

maks_monetas

Naudas maģijā naudas maks ir viens no galvenajiem priekšmetiem, kas saista cilvēka enerģiju ar naudas enerģētiku. Gadās, ka maciņš savu mūžu ir nokalpojis, bet nav skaidrs, ko ar to darīt. Ja naudiņa tavu maku mīlēja un labprāt tajā parādījās, ārā izmest kaut kā roka neceļas.

Māņticīgi cilvēki, kuriem veicas naudas lietās, var visu mūžu nostaigāt ar veco maku. No otras puses, naudas maģijas piekritēji neiesaka nēsāt vecu, apbružātu vai, vēl trakāk, cauru maciņu.

Vai pretēja situācija: maciņš naudu nepiesaistīja, tāpēc tu vēlies pēc iespējas ātrāk no tā atbrīvoties cerībā, ka jaunā maciņa enerģētika būs labvēlīgāka. Ko darīt tādās situācijās? Kā rīkoties ar veco maciņu?

Ja vecais maciņš allaž piesaistīja naudu

Ja maks vienmēr bija pilns un tu nevēlies, lai, no tā atvadoties, veiksme no tevis novērstos, nevajag to izmest. Ar vecā, veiksmīgā maciņa palīdzību tu vari piesaistīt savā dzīvē vēl vairāk naudas. Lai tā notiktu, izņem no tā visu naudu līdz pēdējai kapeikai. Ieliec tajā vienu maza nomināla banknoti vai monētu un noslēp kādā klusā vietiņā!

Pēc mēneša saskaņā ar naudas maģijas likumiem atver maciņu un apmaini tajā ievietoto naudas zīmi pret citu – lielāku. Tādu rituālu veic katru mēnesi. Pēc pusgada vai gada maciņā ieliktā lielā naudas zīme vairs nešķitīs liela, jo tavi ieņēmumi būs ievērojami pieauguši.

Ja vecais maciņš vienmēr bija tukšs

Ja pēdējā laikā tavs vecais maciņš vienmēr bija tukšs, nauda burtiski muka no tā kā no uguns, vērts iegādāties jaunu maku. Bet pirms tam, kā nākas, jāatvadās no vecā maciņa. Neskatoties uz to, ka tas tev piesaistīja tikai zaudējumus un parādus, to tomēr jāpavada pēdējā gaitā ar godu!

Dilstošā mēnesī izņem no vecā maka visu sīknaudu un izdali lūdzējiem. Maciņu ietin melnā audumā un noskaiti buramvārdus: “Pateicos par kalpošanu. Atdodu gan trūkumu, gan nabadzību.” Pēc tam veco maciņu jāsadedzina vai jāierok zemē – patālāk no mājas.

loading...

1 Comment

  1. Sintija 13.10.2017 at 17:35 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ja vien neesi kādās koruptīvās shēmās vai noziedzībā, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palnagu vai Pērnavu.
    Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! https://goo.gl/aFZqy3