Nauda nāk! Kuras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ kļūs ievērojami turīgākas?

29-08-2020

Ar filozofiskiem spriedumiem un cilvēkiem, kuri uzskata, ka nauda neietekmē laimi, ir grūti strīdēties. Bet mūsdienu realitāte izveidojusies tā, ka bez tas nevar iztikt. Nauda ir sava veida materiālo iespēju iemiesojums.Sākot ar visvienkāršāko, bet vienlaikus arī visvajadzīgāko – vienkārši mēģināt un pabeigt, it kā arī otršķirīgu, bet tomēr patīkamu – dārgas automašīnas pirkšanu vai atpūtu silto zemju kūrortā.

Lielāko daļu dzīves cilvēki tērē, lai iegūtu līdzekļus. Bet tas nav viegls uzdevums, gribas dzīvot, neņemot vērā katru sīkumu.

Šķiet, ka vairāk strādāsi, attiecīgi arī ienākumi palielināsies. Bet diemžēl tā nav.

Mēdz gadīties, ka cilvēku apstākļi ir aptuveni vienādi, bet vieni ar grūtībām sagaida algu, bet citiem bankas kontā jau ir sakrājusies pieklājīga summa.

Tas ir tāpēc, ka nedrīkst par zemu novērtēt zvaigžņu ietekmi uz visiem cilvēka dzīves aspektiem.

Astroloģe Vasilisa Volodina pastāstīja, kuram jāgaida finanšu pieaugums septembrī.

Lauva

Lauvas maciņš līdz vasaras beigām bija ļoti iztukšots. Bet par to nav vērts raizēties, tikai mazliet jāpievelk siksna un jāatrota piedurknes, lai papildinātu krājumus.

Lauvas pat nepagūs pamanīt, ka atrodas bankrota malā. Septembrī viņus sagaida jaunas finanšu plūsmas, tostarp arī algas pielikums un vienreizēja, bet diezgan liela naudas summa kā dāvana.

Auns

Aunu vasara nelutināja ar lieliem panākumiem, bet liktenis, it kā nolemdams izpirkt vainu, tos apdāvinās septembrī.

Veiksme finanšu jautājumos būs viņu pastāvīgā pavadone.

Tas ievērojami iedvesmos Aunus, un tie būs gatavi vai kalnus gāzt.

Auni ir viegli sasnieguši senus mērķus, kā rezultātā materiālā labklājība pārsniegs viņu visdrosmīgākās cerības. Bet nevajag tērēt naudu pa kreisi un pa labi, labāk atlikt noteiktu summu “nebaltai dienām”.

Skorpions

Skorpioniem, lai panāktu finansiālu peļņu, būs jāstrādā. No pirmajām rudens dienām viņi būs spiesti aktīvi iesaistīties darbā.

Tieši šajā mēnesī Skorpioniem rodas unikāla iespēja nodrošināt sev stabilu un pietiekami svarīgu papildu ienākumu, kas ļaus viņiem visu gadu dzīvot, īpaši nedomājot par rītdienu.

Mežāzis

Mežāzis arī nokļūst likteņa lutekļu sarakstā, un veiksme visu mēnesi būs viņu pastāvīgā pavadone. Viņus gaida jauni sasniegumi, galvenais ir atcerēties, ka nav vērts baidīties no eksperimentiem.

Tieši gatavība riskēt būs viņu finanšu ienākumu pieauguma galvenā ķīla.

Mežāzis gūs panākumus jaunām uzvarām un panākumiem. Viņiem pat nebūs laika aprēķināt savu peļņu, tāpēc viņi būs patīkami pārsteigti par summu, kas būs viņu bankas kontā mēneša beigās.

Strēlnieks

Strēlnieks, kas pēdējā laikā praktiski atrodas uz bankrota robežas, atgūs drosmi un saņems iespēju nopelnīt bez īpaša piepūles lielas naudas summas. Tas ļaus viņiem justies daudz pārliecinātākiem.

Diemžēl viņi nekļūs par miljonāriem, bet ar skumjām skatīsies uz tukšo maku. Viņi varēs apmaksāt nelielus parādus, kas viņiem radušies vasarā, un vairs neiekļūs naudas atkarībā no tuviniekiem.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Horoskopa zīmes, kurām SEPTEMBRIS var kļūt par gada laimīgāko mēnesi

Kad precies, izvēlies arī sievasmāti! Kuras ir labākās pēc horoskopa zīmes?

Labvēlīgās spēka dienas SEPTEMBRĪ visām horoskopa zīmēm

Piecas bīstamākās dienas SEPTEMBRĪ, kad jābūt īpaši piesardzīgiem

loading...