“Nastja, iespējams, izķepurosies.” Zavorotņuka pamodusies no komas

19-09-2019


Strauji uzlabojusies ar smadzeņu vēzi slimās Krievijas aktrises Anastasijas Zavorotņukas stāvoklis – viņa esot pamodusies no komas un patstāvīgi elpo, vēsta kaimiņvalsts plašsaziņas līdzekļi.

Aktrises pārstāve Marina Potapova atklājusi, ka Zavorotņukai radušās lielas cerības izveseļoties.

“Anastasijas stāvoklis uzlabojies, viņa pamodusies no komas. Iespējams, Nastja izķepurosies,” izteikusies viena no Zavorotņukas draudzenēm.

Par Zavorotņukas veselības problēmām plašsaziņas līdzekļi ziņoja jau vasarā, kad žurnālisti ievēroja, ka viņa strauji pieņēmusies svarā. Aktrises kolēģi atklāja smago diagnozi, kamēr oficiālie pārstāvji to noliedza.

Zavorotņuka esot sūdzējusies par stiprām galvassāpēm un nelabumu no rītiem, bet pati uzskatījusi, ka tas no stresa un pārpūlēšanās – seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne bija ļoti noslogota. Tomēr pretsāpju līdzekļu vairs nelīdzēja, un aktrise vērsās pie speciālistiem, kas konstatējuši – pēc palīdzības viņa griezusies par vēlu.

Augustā aktrises vārds vairs nebija atrodams teātra izrāžu pieteikumos, nācās meklēt palīdzību pie speciālistiem Polijā. Pēc atgriešanās Zavorotņuku nogādāja kādā Maskavas privātklīnikā, kur ārsti aktrisei izraisījuši mākslīgo komu.

loading...