Nākotnes pareģošana pēc zodiaka zīmes. Vienkārši, ātri, interesanti!

17-12-2017

zilesana_galvena


Ir daudz vienkāršu un ātru paņēmienu, kā uzzināt nākotni, bet ne katrs derēs tieši tev. Nosaki tev piemērotāko zīlēšanas veidu atbilstoši zodiaka zīmei.

Auns

dice-craps-red

Tev vislabāk derēs zīlēšanas veids ar vienu spēļu kauliņu. Tas būs pats pareizākais, jo Auni bieži izceļas ar īpašu veiksmi azartspēlēs.

Kā zīlēt? Paripini kauliņu pa jebkuru atstarojošu virsmu, sakot šādus vārdus: “Tevī ir patiesība.” Katrs no skaitļiem apzīmēs kādu tuvākās nākotnes notikumu.

Vieninieks sola stabilitāti personīgajā dzīvē, divnieks – tieši pretēji, grūtības attiecībās.
Ja izkritīs trijnieks, gaidāma naudas iegūšana, četrinieks simbolizē patīkamu iepazīšanos, piecinieks – veiksmi darbā, bet sešinieks – negaidītu iepriecinājumu.

39
Vērsis

Centīgajiem Vēršiem vispiemērotākā ir neparastā zīlēšana ar trīs sērkociņiem. Sērkociņus jāiezīmē ar maziem iegriezumiem: uz pirmā – vienu, uz otrā – divus, uz trešā , protams, trīs.

Saliec sērkociņus mazā maisiņā un kārtīgi sakrati virs galvas. Ar kreiso roku neskatoties izvelc vienu sērkociņu.

Ja trāpījās pirmais, gaidi kaislīgus mīlas piedzīvojumus, ja otrais – negaidītus ienākumus, ja trešais – nopietnas pārmaiņas visās dzīves jomās.

img_30070s
Dvīņi

Tu esi pati divdabīgākā zodiaka zīme, un tavām īpašībām vislabāk atbilst zīlēšana “jautājums – atbilde”.

Lai zīlētu, izveido svārstiņu no zelta gredzentiņa, kas piesiets garā, sarkanā diegā.
Turot to ar kreiso roku, uzdod jautājumu. Ja gredzens sašūposies no sāniski – pa kreisi un pa labi – atbilde ir apstiprinoša, ja uz priekšu, uz atpakaļu – noliedzoša.

81331_stil_minimalizm_dveri_dizajn_dver_svet_steny_stena_2560x1707_www-getbg-net
Vēzis

Tu esi sabiedrisks, un tev vienmēr apkārt daudz cilvēku. Tev piemērotākais zīlēšanas veids ir gan vienkāršs, gan neparasts.

Pirms iziešanas no mājas, stāvot pie ārdurvīm, klusām piemini to notikumu, kura iznākums tevi interesē.

Ja, izejot uz ielas, pirmo ieraudzīsi sievieti, viss notiks tik labi, cik vien vari iedomāties, ja vīrieti – vēlamais nepiepildīsies.

maxresdefault
Lauva

Aktīvajiem Lauvām noderēs jebkura zīlēšana ar kārtīm, bet visdrošākais paņēmiens ir zīlēšana ar četriem dūžiem.

Jebkurā diennakts laikā izliec sev priekšā četras kārtis no augstākā ranga, obligāti ņem jaunu kāršu kavu, lai neviens iepriekš ar tām nebūtu spēlējis. Neskatoties izvēlies kārti ar kreiso roku. Labo roku turi, savilktu dūrē. Nākotni atklās kārts šķira. Ercens nozīmē kaisli un mīlestību, kāravs – uzticamus sabiedrotos un palīdzību, pīķis – peļņu, kas ne vienmēr iegūta godīgā ceļā, bet kreicis – pārmaiņas vai trauksmainus notikumus dzīvē.

%d0%9c%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%80-%d0%b8-%d0%9c%d0%b0%d1%80%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b0-700x391
Jaunava

Izsmalcinātajām Jaunavām vislabāk zīlēt pēc grāmatas. Rituālam derēs jebkura veca grāmata, bet mēs iesakām izvēlēties Mihaila Bulgakova mistisko romānu “Meistars un Margarita”.

Iedomājies kaut ko īpaši svarīgu un tevi interesējošu, pēc tam uz labu laimi nosauc lappusi un rindiņu. Atver grāmatu vajadzīgajā vietā un atradīsi atbildi uz savu jautājumu.

d200fd515c64
Svari

Tev piemērotākais zīlēšanas veids ir ar adatu un diegu. Iever tumšu diegu adatā un izveido savdabīgu svārstiņu, bet galā sasien mezglu. Turi svērteni virs spoguļa un iedomājies svarīgu jautājumu. Ja adatiņa kustas pa kreisi-pa labi, iedomātais neīstenosies, ja uz priekšu-uz atpakaļu – gaidāms labs iznākums.

986843338bbc9c71a76660bfcd6381dc
Skorpions

Savaldīgajiem Skorpioniem piemērota sena skandināvu zīlēšana ar četriem kungiem. Neskatoties sajauc četrus kāršu kungus, noliec tos spēļu kāršu kavas virspusē un noņem pirmo kārti. Ja pirmais izrādīsies ercena kungs, gaidi pārsteidzošas vēstis, ja pīķa kungs – gaidāma patīkama iepazīšanās, kāravs nozīmē naudas iegūšanu, bet kreicis – pārmaiņas personīgajā dzīvē.

6731609
Strēlnieks

Šajā zīmē dzimušie var pilnībā paļauties uz likteni un izmantot apvārdotu monētiņu. Jebkurai monētai iečuksti šādus vārdus: “Pastāsti patiesību, neko neslēp, atnes veiksmi.”

Ja šaubies par kādu lēmumu, uzdod sev jautājumu un ar labo roku pamet monētiņu gaisā. Averss nozīmē pozitīvu iznākumu, reverss – negatīvu. Tādu monētiņu vienmēr nēsā sev līdzi un nevienam citam nedod rokās.

brick
Mežāzis

Mežāzis var uzdot sev svarīgo jautājumu apvārdotam metamajam kauliņam un uzzināt, ko gaidīt tuvākajā nākotnē.

Baltu spēļu kauliņu iegremdē aukstā ūdenī, sakot: “Ripo, kauliņ, pēc atbildes, parādi patiesību.” Pēc tam kauliņu paripina ar abām rokām. Ja izkrīt pāra skaitlis – atbilde ir pozitīva, ja nepāra – negatīva.

600x486
Ūdensvīrs

Ūdensvīram labākais zīlēšanas veids – ar sarkanu diedziņu. Nedomājot nogriez jebkura garuma diega gabaliņu un uztin uz zeltneša, pie sevis skaitot: “Viens, divi, trīs. Viens, divi, trīs.”

Ja diedziņš beidzas pie vieninieka, gaidi panākumus jebkurā lietā, ja pie divnieka – patīkamu un liktenīgu tikšanos, trijnieks – negaidītas pārmaiņas.

24264988
Zivis
Zivīm ir spēcīgi attīstīta intuīcija, tāpēc šajā zīmē dzimušajiem vislabāk derēs zīlēšana ar spēļu kārtīm. Jaunu kavu kārtīgi sajauc un noliec uz sarkana auduma iepretī degošai svecei. Augšējā kārts pastāstīs par nākotni.

Ercens liecina par tikšanos ar vajadzīgo cilvēku, kāravs – labu materiālo stāvokli, pīķis nozīmē pārmaiņas, bet kreicis – nesaprašanos par svarīgu jautājumu.

Ja augšā izrādījies sešinieks no jebkuras šķiras, piesargies no kļūdām un viltīgiem ienaidniekiem.

loading...