Motivācijas horoskops skaistam vasaras noslēgumam

15-08-2020

zodiaks_krapnieki

Vasara tuvojas noslēgumam, un tas var raisīt skumjas, jo priekšā – rudens, kas nes līdzi lietu un aukstumu. Kas varētu motivēt katru zodiaka zīmi pirms vasaras sezonas noslēguma?

Auns
Vasara beidzas, bet tas nenozīmē, ka saule aiziet līdz ar to. Apstājies, pasēdi klusumā un vienkārši izbaudi mirkli. Izbaudīts lielisks laiks, īsts notikumu virpulis. Un tagad laiks apzināties visus šos notikumus. Ņem pauzi un koncentrējies uz citu dzīves ritmu.

Vērsis
Vēršiem vasaras beigas var nozīmēt arī beigas stresam. Tu visiem spēkiem centies atrast zelta vidusceļu starp darbu un atpūtu, un galu galā tas tev izdosies. Turklāt sapratīsi, kas tev patiešām patīk un sagādā lielāko prieku dzīvē. Turpini strādāt ar sevi.

Dvīņi
Pēdējos dažos mēnešos tu juti, ka nespēj visu kontrolēt, un prātā nāca vārds “bezsspēcība”. Atceries, ka spēks ir tevī un tu to spēj atjaunot. Izmanto vasaras sezonas noslēgumu, lai noslēgtu arī kādu posmu savā dzīvē. Analizē gūtās dzīves mācības, lai augtu tālāk kā personība. Tu radīsi vēl dziļāku, noderīgāku un nozīmīgāku jēgu savai dzīvei.

Vēzis
Vasaras mēnešus pavadīji pārdomās un patiesības meklējumos. Vasaras beigas parādīs, ka vari iemācīties mīlēt un novērtēt arī savas vājās puses un trūkumus, nejūtoties par to vainīgs. Tev ir spēcīgs, emocionāls raksturs, kas palīdzēs to saprast. Šovasar varēji satikt vairākus cilvēkus, kas izrādījās toksiski – bet tu no tā guvi vien labu mācību.

Lauva
Šovasar piedzīvoji emociju un iespaidu sprādzienu. No sirds izbaudīji vasaras mēnešus un tagad pārdzīvo, ka jautrībai pienācis gals. Vienkārši tāpēc, ka vasara tūlīt beigsies, nevajag ļauties drūmām domām un gatavoties ziemas guļai. Priekšā rudens un jauni piedzīvojumi, kas nebūs mazāk aizraujoši.

Jaunava
Jaunava, šķiet, raizējas par nākamajiem mēnešiem. Tu pavadīji vasaru, izdomājot jaunas idejas un plānojot savu nākotni – tagad pienācis laiks īstenot tās dzīvē. Tu spēj realizēt visus drosmīgos un tālejošos sapņus. Dari to! Tu neuzzināsi, kas ir panākumi, ja neizmēģināsi tos sasniegt – tas ir nerakstīts likums.

Svari
Ar prātu tu joprojām dzīvo atvaļinājumā. Iespējams, šovasar tu satiki interesantus cilvēkus, kas negaidīti ienāca tavā dzīvē un to mainīja. Tu esi cilvēks, kas lepojas ar savām attiecībām un draudzību. Tāpēc atrodi brīdi un pajautā pats sev: vai šie jaunie paziņas ienes tavā dzīvē pozitīvu enerģiju? Pareizo atbildi sniegs intuīcija.

Skorpions
Vasara tuvojas beigām, un tu beidzot izlīdīsi no savām bruņām. Šajā vasarā tu pastāvīgi centies slēpties ēnā, norobežojoties no ārpasaules. Šis tev patiešām ir dziedināšanās un atjaunošanās laiks. Bet tagad tev ir daudz jaunas enerģijas un iekšējā spēka. Vasarā tu “pārlādējies”, tāpēc tagad vari kalnus gāzt.

Strēlnieks
Tu jūti nostaļģiju pēc tā spilgtā laika, kuru vadīji dažos pēdējos mēnešos. Tev, protams, bija lieliska vasara. Tu daudz izklaidējies, un tagad tev ir sava veida “paģiras”. Tomēr tev nepieciešams virzīties uz priekšu. Turpmākajā dzīves posmā tevi gaida brīnumu lietas. Tici tam, un drīz visu pats ieraudzīsi.Mežāzis
Tu, iespējams, pēdējos mēnešos nejuties īsti labi. Tās bija bažas par nākotni un tālāko dzīves virzību. Beidz uztraukties! Tu beidzot apzināsies, ka ļoti daudz kam tavā apkārtnē ir liela nozīme tieši tev, un dzīve nemaz nav tik sarežģīta. Atradīsi savu vietu karjerā, mājas dzīvē, attiecībās un ģimenē.

Ūdensvīrs
Tev ir ļoti interesanti, kas gan notiks tālāk tavā dzīvē. Esi ieguvis jaunus draugus, izpētījis jaunas vietas un uzzinājis kaut ko jaunu pats par sevi. Tu pat pētīji savu iekšējo “es”, bet līdz pat šim laikam atbildes nebiji atradis. Vasara tev bija kā izglītojošs ceļojums, un tagad pienācis laiks likt lietā šīs zināšanas un izmantot tās praksē.

Zivis
Kaut kas izraisījis tevī trauksmi, sāpes un samulsumu. Bet tagad tu beidzot sapratīsi, kā šo sarežģīto mīklu atminēt. Pienācis laiks atbrīvoties no visa negatīvā, kas ilgi nodarbināja tavu prātu. Zivis, jums šīs vasaras beigas būs sākums kaut kam jaunam un skaistam. Beidzot pienācis jūsu laiks. Tāpēc esi gatavs pārmaiņām!

Avots: Flytothesky.ru

loading...