Mjau? Burova domē kaķi pa galdu nestaigās!

13-08-2019


Slavenajiem Rīgas domas kaķiem, iepriekšējā mēra Nila Ušakova mīluļiem Kuzjam un Murim iesildītā vietiņa būs jāpamet, ja tiks ievēlēts Oļegs Burovs, otrdien vēsta izdevums “Privātā Dzīve”.

“Man ir alerģija pret kaķiem. Un arī Rīgas dome nav īstā vieta kur jādzīvo kaķiem. […] Un ir nedaudz dīvaini, ka nopietnu sarunu laikā pa galdu staigā dzīvnieki,” izdevums citē Burovu.


Iepriekšējais pilsētas mērs Nils Ušakovs no patversmes uz domi kaķus atveda 2009. gadā.

Ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus, vienam kaķim tika dots vārds Muris, simbolizējot latviešu vēlētājus, bet otru nosauca par Kuzju, simbolizējot krievu tautības vēlētājus.

loading...

3 Comments

  1. Wolfy 13.08.2019 at 17:22 - Atbildēt

    Savas negatīvās domas un negatīvo attieksmi nav jāizgāž pret nevainīgiem dzīvniekiem! Mērs vēl skaitās – pret ko tad nākošreiz izgāzīs savu negatīvismu? Pret bērniem? Pensionāriem? Invalīdiem vai bezdarbniekiem? Šodien traucē kaķi – rīt traucēs viss pārējais!

  2. Vermahtam 13.08.2019 at 18:46 - Atbildēt

    Kādēļ Ušakovs savus kaķus neņēma uz Briseli līdz? Paņēma un pameta. Vai tāds nav jāsauc pie atbildības?

  3. Laine 14.08.2019 at 09:17 - Atbildēt

    Stulbais burovs,gan jau redzes ar veselibu bus problemas,ka kakisus izmet,tur tak ir to kakisu majas un vinoem tur butu japaliek,tagad ir alergija,ticiet bus vel lielaka alergija,ja izmetis kakisus.