Mistiskā trīspadsmitā horoskopa zīme Čūsknesis. Ar ko tā atšķiras no Skorpiona un Strēlnieka?

31-10-2023

Ekrānuzņēmums

Pastāstīsim, kas ir Zodiaka zīme Čūsknesis un kādos datumos viņš “valda”. Čūsknesis ir trīspadsmitā Zodiaka zīme, taču daži astrologi turpina to ignorēt. Jaunā zīme ir strīdu un domstarpību objekts, lai nostātos pareizajā pusē, ir svarīgi zināt tās rašanās vēsturi.

Kad “valda” Čūsknesis – datumi un raksturojums

Rietumu astroloģijā šī ir trīspadsmitā Zodiaka zīme, to bieži izmanto astroloģisko karšu un prognožu sastādīšanā, lai gan to uzskata par netradicionālu.

Savu nosaukumu tā, tāpat kā pārējās zīmes, ieguvusi par godu attiecīgajam zvaigznājam. Čūsknesis ir Zodiaka zīme, kuras datumi ir precīzi noteikti – no 30. novembra līdz 17. decembrim.

Astroloģiskajā lokā tā atrodas starp Skorpionu un Strēlnieku, un Ūdens un Uguns – elementi, pie kuriem pieder Čūsknesis, – dominējošais elements, kā saka astrologi, ir Ūdens.

Kad parādījās 13. zodiaka zīme?

Zodiaka zīme Čūsknesis nav jauna, bet gan sen aizmirsta – pirmo reizi tā minēta 300. gadā p. m. ē. Senās Babilonas zinātnieki izveidoja zodiaka loku ar 12 zvaigznājiem un 12 zīmēm. Jau tolaik viņi zināja par šādas zīmes esamību, taču to izslēdza. Nav grūti iedomāties, kāpēc Čūsknesis tika izslēgts no Zodiaka zīmēm – to viņi darīja, lai vieglākas uzskaites labad.

1931. gadā tika izdalīta atsevišķa zvaigžņotās debess zona ar Čūskneša zvaigznāju, tad šīs zīmes pozīcija tika stabilizēta. Tagad astrologi apgalvo, ka notikusi Zemes ass nobīde, kā arī mainījies zvaigžņotās debess attēls, tāpēc jautājums par trešās zīmes nepieciešamību atkal kļuvis aktuāls.

Vai tā ir taisnība, ka Čūsknesis ir spēcīgākā zīme?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, ir svarīgi saprast, kas ir Čūsknesis leģendu un simbolisma izpratnē. Šī zīme tiek attēlota kā būtne, kas pēc izskata atgādina cilvēku, kurš rokās tur divas čūskas.

Viņa uzdevums saskaņā ar karmu – cīnīties pret ļaunumu un kalpot cilvēkiem.

No vienas puses, viņam piemīt īpašības, kas raksturīgas Skorpionam, no otras – Strēlniekam, bet ir arī sava unikāla īpašība – spēja atdzimt no pelniem jebkuros apstākļos, kā arī pēkšņi mainīt savu dzīvi.

Šādām darbībām nepieciešams spēks un griba, tāpēc astrologi apgalvo, ka Čūsknesi var uzskatīt par spēcīgāko Zodiaka zīmi.Senā grieķu leģendā ir izskaidrots, ko nozīmē Čūsknesis. Saskaņā ar nostāstiem tas ir vīrs vārdā Asklēpijs, Apolona un Koronīdas dēls, kuru izaudzinājis Hīrons. Kad Asklēpijs kļuva vecāks, viņš vēlējās dziedināt cilvēkus un tos atdzīvināt.

Kad par to uzzināja Zevs, viņu pārsteidza zibens, un viņš nonāca debesīs. Tā Asklēpijs kļuva par dziedināšanas un medicīnas dievu.Kāds ir Zodiaka zīmes Čūskneša raksturs?

Cilvēku, kuru zodiaka zīme ir Čūsknesis, raksturs nav viegls – tas ir spēcīgs un spītīgs. Viņi ir neticami apņēmīgi, inteliģenti un gudri. No bērnības atšķiras no vairuma citu cilvēku, ir iedzimts talants mūzikā, zīmēšanā vai aktiermākslā.

Dzimušie zem šīs zīmes novērtē nevis procesu, bet rezultātu, ir ļoti prasīgi pret sevi un citiem.

Dažkārt egoistiski un augstprātīgi, nežēlīgi un atriebīgi, ļoti viltīgi un neatlaidīgi. Viņi nepārtraukti attīstās, nepievēršot uzmanību nogurumam un jebkādiem ārējiem apstākļiem.Ieņem vadošus amatus, var kļūt arī par izciliem ārstiem vai glābējiem – likteņa dēļ viņiem ir lemts morāli vai fiziski dziedināt cilvēkus.

Viņiem jau no dzimšanas ir laba imunitāte un laba veselība, bet, lai pieaugušā vecumā nerastos problēmas, viņiem ir pastāvīgi jāsporto, jāstiprina sirds un asinsvadi, kā arī ar pastāvīgu darbu neiztukšojiet organismu.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vai ir 13. Zodiaka zīme Čūsknesis? Skaidro astrologs, astronoms Juris Kauliņš

Retākā zodiaka zīme. Iespējams, neesi par to pat dzirdējis!

Ko dāvināt Skorpionam dzimšanas dienā: divdesmit labākās dāvanu idejas

Desmit neparastu faktu par Skorpiona zīmē dzimušajiem

Desmit precīzi mērķī trāpītas atziņu bultas par Strēlnieku