Misijas horoskops. Kādam mērķim dzimusi katra zodiaka zīme

11-10-2019


Auns
Tava misija rīcība. Izlēmīga, mērķtiecīga un bez kompromisiem. Tu ķeries klāt jebkurai lietai, problēmai vai situācijai, rīkojoties drosmīgi un neatlaidīgi.

Vērsis
Vērsis radīts baudām, lai radītu komfortu sev un sasniegtu personiskus mērķus. Šie dižie mērķi attaisno jebkuru Vērša rīcību.

Dvīņi
Dvīņu mērķis – izzināt pasauli. Zinātkāre un interese par to, kā viss iekārtots, pamudina Dvīņus uz neticamiem eksperimentiem.

Tu parādi cilvēcei pasauli visā tās daudzkrāsainībā.

Vēzis
Tava misija – mīlestība. Rūpēties, gādāt, reizēm audzināt, bet galvenokārt – mīlēt.

Lauva
Tavs uzdevums ir vienkāršs un patīkams – tu esi radīts bagātībai un slavai. Tava būtība ir vara un valdīšana.

Jaunava
Jaunavas misija ir mācīt. Parādīt pareizo ceļu, mērķus un perspektīvas. Tu zini, kā pareizi dzīvot, un vari to iemācīt visai pasaulei.

Svari
Svari ir dzimuši, lai nestu skaistumu, harmoniju un mieru visām citām zodiaka zīmēm. Tava īstā būtība ir sajust visu skaisto.

Skorpions
Skorpiona būtība ir kārdināt un valdzināt. Tie, kas spēs stāties pretī viņa enerģētikai, kļūs stiprāki gan dvēselē, gan garā. Pārējo dzīve – viņu pašu rokās.

Strēlnieks
Strēlnieku misija ir vadīt, organizēt un virzīt. Taisnīguma un pienākuma izjūta virza Strēlnieku un visu viņa dzīvi. Viņa uzdevums – iedvesmot visas citas zīmes uz iedzimtā mērķa īstenošanu.

Mežāzis
Mežāzis radīts, lai kļūtu par labāko, paraugu un pilnības etalonu. Un viņam tas bezgalīgi patīk.

Ūdensvīrs
Ūdensvīra misija ir nest prieku, laimi un iedvesmot rīcībai un varoņdarbiem. Viņš ir ģēnijs, kas virza pasauli mazliet tālāk uz priekšu.

Zivis
Tava misija – mīlēt, radīt un ciest. Dzīvot un mīlēt ar klusām un skaistām skumjām.

LASI ARĪ:
ĪSS, ASPRĀTĪGS DZĪVES PRINCIPU HOROSKOPS

KĀ PĀRIS VĀRDOS RAKSTUROT KATRU HOROSKOPA ZĪMI?

KĀ MOMENTĀ NOTEIKT CILVĒKA HOROSKOPA ZĪMI?

loading...