Kas nedzirdēts! Ģimenei jāatceļ bēres, jo apbedītāji neatdod nelaiķi

12-04-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Sievieti pēc nāves sociālajā aprūpes centrā Ventspils pusē nogādā uz apbedīšanas namu Talsu novadā un tuviniekiem par to izraksta neadekvātu rēķinu.

“Mēs ieradāmies uz “Apbedīšanas nams – Krematorija” morgu pēc mirušā, viņi izrakstīja rēķinu, bet atteicās izsniegt mirušo, kamēr rēķins nebūs samaksāts. Tāda prakse mums ir pirmo reizi,” tā par ierašanos Talsu novadā stāsta Valmieras apbedīšanas biroja “Ritus” vadītājs un arī mirušās sievietes meitas pilnvarotais pārstāvis Edmunds Litiņš. Viņš kopā ar firmas darbinieku pēc mirstīgajām atliekām uz “Apbedīšanas namu – Krematorija” brauc jau otro reizi.

“Mēs pieteicāmies, ka mēs varam to rēķinu nogādāt piederīgajai un viņa pati tiks galā ar pakalpojumu sniedzēju. Viņi tam nepiekrita. Nonācām līdz tam, ka izsauca policiju,” turpina Edmunds.

Likuma varas pārstāvis no vietējā iecirkņa ilgu laiku cenšas ieviest skaidrību un tomēr panākt līķa izsniegšanu, taču vietējie apbedītāji pastāv uz savu. “Arī ar policijas palīdzību mēs to mirušo nevarējām atgūt, un mirusī persona tika paturēta kā ķīla, kamēr netiks samaksāta nauda. Nu, tas ir kaut kas nedzirdēts, manuprāt, vispār pasaulē. Mēs nekad neatļautos, ja mums nesamaksā par mūsu pakalpojumu, aizturēt mirušo,” uzsver apbedīšanas biroja “Ritus” vadītājs.

Tuviniekiem nākas atcelt ieplānotās bēres, jo beigu beigās nemaz nav, ko guldīt zemes klēpī.

loading...

2 Comments

  1. Сергей 13.04.2019 at 00:11 - Atbildēt

    Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом – http://bit.ly/lastsig Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypил 26 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!

  2. aizdevumus 13.04.2019 at 01:28 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10 000,00 līdz €50 000 000,00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

    WhatsApp vai zvaniet: + 1201865546