Mīnus simt kilogrami. Latvijas Radio 2 zvaigzni Ivonnu Markelovu draugi uz ielas neatpazīst!

08-07-2019


“Latvijas Radio 2” moderatore Ivonna Markelova atzīst – tie, kas viņu nav satikuši pāris gadus, uz ielas vairs nepazīst. Un tas nav nekāds brīnums, jo viņa nokritusies svarā par 100 kilogramiem, vēsta raidījums Bez Tabu.

Ivonna visu dzīvi bijusi apaļīga, bet tik un tā jutusies laimīga. Pat piedalījusies skaistumkonkursā “Pilnība 2011” – par svaru kompleksu nav bijis. Kad radušās veselības problēmas, sapratusi, ka no liekajiem kilogramiem tomēr jāatbrīvojas.

Izmēģinājusi dažādas diētas, lietojusi tabletes, adatu terapiju, psihoterapeita seansus un citas metodes, taču nekas nelīdzējis.

Ivonna atceras, ka pirms diviem gadiem svērusi 176 kilogramus. Pašas spēkiem izdevies atbrīvoties no 40 kilogramiem, tad lūgusi mediķu palīdzību. Beidzot cīņu ar lieko svaru uzvarējusi. Ivonna no 101 kilograma atbrīvojusies divu gadu laikā. Vēl esot kur tiekties, un gribētu panākt, ka sver 65 kilogramus. Tas esot viņas ideālais svars.

VAIRĀK UZZINI ŠEIT!

Kā izdevies panākt tik labu rezultātu, Ivonna uzsver, ka “viss ir galvā” un domāšanā. Ja ir motivācija un ļoti gribas zaudēt lieko svaru, tas esot iespējams. Jāēd veselīgi, mazas porcijas, daudz laika jāveltī fiziskām aktivitātēm.

loading...

1 Comment

  1. Lelle 09.01.2020 at 23:16 - Atbildēt

    Kuņģa samazināšanas operācija?