“Mīlu tevi par to, ka tu esi.” Šīs horoskopa zīmes mīl vispatiesāk un nesavtīgāk

25-06-2020

Mīlēt neko nepieprasot, neko neprasot pretī. Mūsdienu pasaulē nav daudz to, kas spēj just tik dziļi un patiesi. Mēs mīlam, bet bieži gaidām, lai partneris sniegtu ko pretī.

Bieži vien pāriem raksturīgs šāds uzvedības modelis: “Šodien es būšu laba, bet rīt viņš izpildīs manas vēlmes.” Pavisam nedaudzi cilvēki spēj jūs mīlēt tikai par to, ko esat šajā pasaulē.

Viņu jūtas ir tik spēcīgas, ka viņi ir gatavi atlaist mīļoto cilvēku un priecāties, ka viņš ir laimīgs citās attiecībās.

Nesavtīga, visaptveroša mīlestība ir “smaga” dāvana. Cilvēks piedzimst ar šādām īpašībām, viņš mīl pasauli, cilvēkus un ir laimīgs par līdzcilvēku prieku.

Lūk, kurās horoskopa zīmēs visbiežāk dzimst šādi cilvēki!

Skorpions

Vēl viena nezināma noslēpumaino Skorpionu īpatnība ir spēja pilnībā atdoties jūtām. Reti kurš var iedomāties, ka šī enerģiskā zīme ir spējīga aizmirst par personiskajām interesēm, kad sastop patiesu mīlestību.

Pēc ilggadējiem astrologu novērojumiem diezgan liels procents Skorpiona zīmē dzimušo ir gatavi pamest karjeru, mainīt dzīvesvietu un pilnībā veltīt savu dzīvi mīļotajam cilvēkam.

Skorpions prot mīlēt maigi, kaislīgi un pašaizliedzīgi. Viņš bieži izvirza priekšplānā otras pusītes intereses, viņu iepriecina smaids mīļotā cilvēka acīs. Par to viņš ir gatavs daudz atdot – un šī īpašība patiesi ir nenovērtējama.

Ūdensvīrs

“Ja tu esi laimīgs, es arī būšu laimīgs kopā ar tevi.” Tā bieži domā un jūt Ūdensvīrs.

Pēc dabas šī zīme nevar priecāties, ja cilvēkam blakus ir slikti. Viņš nedomājot izpildīs visas mīļotā cilvēka vēlmes, ies uz jebkādiem kompromisiem un aizmirsīs par sevi. Jo galvenais ir mīļotā cilvēka laime.

Ūdensvīrs arī spēj atlaist otru cilvēku. Pat lolojot spēcīgas jūtas, viņš bez skandāliem un pārmetumiem palaiž vaļā tuvo cilvēku, ja saprot, ka otrā puse ir nelaimīga.

Viņš jutīs, ka rīkojies pareizi, devis brīvību un mīļotais atradis savu laimi, kaut arī ne ar viņu.
Liktenis Ūdensvīru par šādu nesavtību bieži atalgo visnegaidītākajos brīžos.

Zivis

Zivju mīlestība ir īpaša, pat dīvaina. Tā ir vienīgā zodiaka zīme, kas spēj pilnībā izgaist jūtās.

Turklāt Zivis nekad nedomā par atlīdzību, tām nav vajadzīgi pateicības un atzinības vārdi. Laba rīcība mīl klusumu, un tai nav vajadzīga reklāma.

Zivis mīl visus. Gatavas palīdzēt pilnīgi nepazīstamam cilvēkam, atdot pēdējo, absolūti nedomājot par savu komfortu.

Attiecībās Zivis izturas līdzīgi. Viņa visu dara sava mīļotā cilvēka labā, un vislabākā balva tām būs laime otra cilvēka acīs.

Avots: “Brainum”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sešas horoskopa zīmes, kuras šovasar piedzīvos īstu laimi mīlestībā

Mīlestības horoskops 2020.gadam. Uzzini pirmais!

Piecas zodiaka zīmes, kas atvērs savu sirdi mīlestībai 2020. gadā. + Vēl pieci horoskopi

Šī ir vienīgā horoskopa zīme, kuru mēdz dēvēt par mīlestības verdzeni

loading...