Miljona horoskops. Ko katra zodiaka zīme darītu ar šādu summu?

08-01-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Būt bagātam ne vienmēr nozīmē būt laimīgam. Tomēr naudai vienmēr bijusi liela nozīme mūsu dzīvē, turklāt katram vajadzīga citāda summa “pilnai laimei”.

Ko par to saka astrologi?

Auns
Impulsīvajam un spontānajam Aunam jāmācās ekonomēt un tērēt naudu galvenajām lietām. Bet nopelnīt naudu Auns vienmēr varēs, pateicoties neatlaidībai un aktīvajai rīcībai.

Vērsis
Vismateriālākā un ar naudu visciešāk saistītā zodiaka zīme – Vērsim vienmēr ir nauda un iespējas to nopelnīt. Ja vēlies miljonu – sāc savu biznesu, nevis strādā “kāda labā”.

Dvīņi
Dvīņi bieži nedomā par naudu vispār. Tomēr miljonu Dvīņi ieguldītu intelekta, prāta un radošuma attīstīšanā. Izmanto visas savas pazīšanās un sakarus – tavs miljons būs rokā!

Vēzis
Gribi miljonu – izvirzi mērķi un “ieslēdz” motivāciju. Ģimenes un tuvinieku labā varēsi nopelnīt gan to vienu miljonu, gan nākamos. Un tici sev – tu esi pelnījis visu labāko.

Lauva
Tev ir lieliskas dotības – gan kā vadītājam, gan uzņēmējam. Tava miljona vienīgie ienaidnieki ir slinkums un pārmērīgi tēriņi greznuma priekšmetiem.

Jaunava
Tev traucē rutīna un ikdiena, tu pastāvīgi zaudē perspektīvu un iestrēdz sīkumos. Veido globālākus plānus, bet ar sīkumiem lai nodarbojas… citas Jaunavas. Notici sev!

Svari
Meklē biznesa partnerus. Viens nav karotājs – katrā ziņā, ne karotājs par miljonu.

Skorpions
Tev naudas ir tieši tik daudz, cik tu vēlies. Koriģē savas vēlmes un esi mierā ar mazumiņu.

Strēlnieks
Miljonu vari nopelnīt ar darbu, kas tev iet pie sirds un dvēseles. Tikai tas, kas tev patiešām patīk, nesīs labklājību.

Mežāzis
Tavs miljons ir tradicionāls un konservatīvs. Tu sevi veido pats, un tā ir tava galvenā priekšrocība. Svarīgi neatlikt neko uz vēlāku laiku – sāc pelnīt savu miljonu jau šodien.

Ūdensvīrs
Tu esi ģēnijs, kurš pelnījis atbilstošu novērtējumu. Bet nauda burtiski aizplūst caur pirkstiem. Cieni naudu, un tā atbildēs ar to pašu.

Zivis
Tev tas miljons ir vajadzīgs? Ja ir, tev tas būs. Tikai pieņem konkrētu lēmumu un beidz šaubīties.

loading...