Unikāls mīlestības horoskops. Par ko mīlam katras zodiaka zīmes pārstāvi?

08-10-2019

paris_pienenes


Daudzi no mums mīl lasīt horoskopus, jo tie ar pārsteidzošu precizitāti atklāj mūsu būtību. Turklāt zvaigznes var pastāstīt par jums to, ko paši par sevi vēl nezinājāt.

Paskatieties kaut vai uz savu mīļoto cilvēku. Par ko jūs viņu mīlat? Jūs patiešām to zināt?

Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc, piemēram, ar Zivīm jums bija ideālas tikšanās, bet ar Skorpionu tā arī nekas labs nesanāca. Horoskopi patiešām palīdz mums labāk saprast sevi un citus.

Šajā rakstā mēs jums atklāsim, kāpēc, visticamāk, jūs iemīlējāt savu otro pusīti un kāpēc viņš/viņa mīl jūs.

Aunus mīl viņu kaisles dēļ
milestiba3

Kopš brīža, kad esat saticis/satikusi Aunu, jūsu dzīve nekad nebūs tāda, kāda iepriekš. Neatkarīgie un impulsīvie Auni parasti vēlas, lai viņu dzīve noritētu pastāvīgā kustībā. Tikai esot kustībā, viņi iegūst mieru. Tāpēc – pirms sākat dzīvot kopā ar Aunu, pārliecinieties, vai esat gatavi izturēt viņa dzīves ritmu. Citādi viss beigsies bēdīgi.

Tomēr Aunu kaisle un impulsivitāte aizrauj daudzus cilvēkus. Jo Auni jebkuru padarīs par jaunu vēlēšanos un ideju radītājiem. Tāpēc viņos arī iemīlas. Galvenokārt tie ir cilvēki, kam iepriekš pietrūcis dzīves spara.

Vēršus mīl par viņu panākumiem
milestiba6

Vai gan var būt kas seksīgāks par vīriešiem un sievietēm, kuri zina, ko vēlas un kā to sasniegt? Mēs mīlam Vēršus par viņu neatlaidību un to, ka viņi ir gatavi būt līderi jebkurā nozarē un dzīves jomā. Lai gan šīs zīmes pārstāvji gūst panākumus, viņi ir pieticīgi un dažkārt pat sentimentāli.

Būt blakus Vērsim nozīmē būt pārliecinātam, ka esat uzticamās rokās. Šīs zīmes pārstāvji prot lutināt ne tikai sevi, bet arī savus tuviniekus. Viņiem māk savu apkārtni izdaiļot ar skaistām lietām un piepildīt dzīvi ar skaistiem notikumiem. Par šādiem cilvēkiem saka – prot gan nopelnīt, gan iztērēt. Mēs mīlam Vēršus par viņu pamatīgumu un akurātumu.

Dvīņus mīl par viņu gudrību
milestiba8

Ja jums ir vajadzīgs cilvēks, kam pēc vārda kabatā nav jāmeklē, paveraties Dvīņu virzienā. Jūs viņus mīlēsiet vienmēr – gan tad, kad viņi domīgi lidināsies mākoņos, gan tad, kad nebūs iespējams viņus piespiest paklusēt.

Dvīņi ir lieliski stāstnieki, taču viņus ir grūti nosaukt par mēlnešiem. Viņi vienkārši patiešām prot stāstīt brīnišķīgus, dzīvi apliecinošus notikumus.

Dvīņu vējainā daba padara viņus par vēlamiem mīļākajiem. Viņi prot cienīt dzīves jaukos mirkļus. Visa viņu dzīve ir viens skaists un noteikti jautrs stāsts!

Vēžus mīl par viņu neprognozējamību
milestiba5

Jūs nekad skaidri nezināsiet, ko gaidīt no Vēžiem, un ko no viņiem var saņemt. Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zīmē, raksturīga neatkarīga domāšana, izturība, nedaudz paskarbs raksturs un spilgti izteikta individualitāte. Tieši tas arī piesaista citus cilvēkus.

Pēc savas dabas Vēži ir brīvi garā un prātā, taču arī cieš no zināmas neizlēmības. Viņiem ir grūti atlaist cilvēkus, kurus mīl vai mīlējuši. Vienlaicīgi viņi ir tik neprognozējami, ka attiecības var beigties jebkurā mirklī.

Lauvas mīl par viņu šarmu
milestiba1

Lauva ir tas puisis, kas pirmais pienāks pie jums bārā un bez jebkādas kautrēšanās piedāvās iedzert. Ja jūs nekad neesat sastapušies ar šīs zīmes pārstāvjiem, ņemiet vērā, ka viņi apburs ne tikai jūs, bet arī visus apkārtējos. Tāpēc no greizsirdības jūs dzīvē neizvairīsieties.

Lauvas izstaro enerģiju un siltumu, tāpēc tām ir viegli iepazīties ar citiem. Cita šīs zodiaka zīmes pārstāvju iezīme ir viņu uzpūstais ego, kas pastāvīgi prasa jaunas un jaunas “uzvaras”. Lauvas ir atkarīgas no apkārtējo uzmanības, tāpēc nereti gatavas darīt jebko, lai tikai to iegūtu.

Un tomēr Lauvas ir apburošas. Ja jūsu mīļotais ir Lauva, mīliet viņu ar visām iegribām un vajadzībām, un viņš jums atbildēs ar kaisles un mīlestības uguni.

Jaunavas mīl par viņu intelektu
milestiba4

Ja jums ir psiholoģiskas dabas problēmas, palūkojaties Jaunavu virzienā. Parasti šīs zīmes pārstāvji ir lieliski psihologi un visgudrākie draugi, kādi vien atrodami. Nav nekā seksīgāka par cilvēku, kurš zina, kā sakārtot jūsu smadzenes, vai ne?

Jaunavas spēj atrisināt jebkuru problēmu un uzdevumu, kas prasa intelektuālas pūles. Jūs būsiet pārsteigti par milzīgajām zināšanu rezervēm, gudrību, loģiku un iztēli, kas piemīt Jaunavām.

Pret visām savām un jūsu problēmām Jaunavas attiecas ar prātu. Un tās vienmēr ir gatavas atrotīt piedurknes un strādāt bez žēlošanās.

Cilvēki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, parasti ir neatlaidīgi, stūrgalvīgi un nebaidās no ārējiem izaicinājumiem. Viņi ir uzticami, lojāli un prot cīnīties par tiem, ko mīl.

Svarus mīl par viņu jūtīgumu
milestiba10

Ja jūs vēlaties atrast cilvēku, kas sapratīs jūs līdz dvēseles dziļumiem, meklējiet kādu, kas dzimis Svaru zīmē.

Svari ir ļoti jūtīgi. Viņi nežēlos laiku, lai iepazītu jūs no visām pusēm. Ja esat kopā ar Svariem, jūs nedrīkstat neko no viņa slēpt. Viņi ir ļoti vērīgi, tāpēc diez vai jums izdosies noslēpt, ka esat viņu krāpis/krāpusi vai kaut ko citu.

No otras puses, iepazīt jūs Svari vēlas tikai tāpēc, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu jums atbalstu. Viņi vienmēr ir gatavi steigties palīgā un apspriest ar jums jebkuras filozofiskas un emocionālas problēmas.

Skorpionus mīl par viņu noslēpumainību
milestiba11
Cilvēkus, kas dzimuši Skorpiona zīmē, mīl tieši par viņu “tumšo” pusi. Viņi spēj apburt jūs ātrāk nekā jūs sapratīsiet, kas ir noticis. No otras puses, Skorpioni ir ideāli piemēroti cilvēkiem, kas meklē neparastas attiecības – pilnas dramatisma, kāpumu un kritumu.

Dzīve uz robežas, kas līdzīga staigāšanai pa žiletes asmeni, piesaista daudzus, vienkārši ne visi ir gatavi tajā atzīties. Ja jūs esat gatavs, Skorpions ir jums ideāls partneris.

Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zīmē, raksturīgs spēks, noslēpumainība, prasme sagādāt pārsteigumus un spēja izraisīt īstu emociju tornado.

Ar laiku pie tā pierod, un pēc Skorpiona jebkurš cits mīļākais vai partneris šķitīs bezcerīgs nūģis.

Strēlniekus mīl par viņu labestību
milestiba

Ja jums patīk cilvēki ar labestīgu un maigu raksturu, pievērsiet uzmanību Strēlniekiem. Šīs zīmes cilvēki vienmēr ir atvērti un attiecas pret citiem ar labestību un mīlestību. Strēlniekiem ļoti patīk, ja viņiem uzticas.

Strēlnieku vienīgā tumšā puse ir tā, ka viņi pastāvīgi sev kaut ko pierāda. Šie cilvēki nevar dzīvot bez izaicinājuma, tāpēc dzīve ar viņiem nebūs ne klusa, ne mierīga, ne bezrūpīga.

Dažkārt – lai būtu blakus Strēlniekam, vajadzēs “nodedzināt tiltus”. Taču uzticieties – ja Strēlnieks saka, ka kaut kas ir nieks, tas tā arī ir.

Mežāžus mīl par klusumu
milestiba7

Mežāži ir ideāli dzīvesdraugi – viņi nerīko histērijas, nekad nekrīt panikā un izmisumā. Pēc savas dabas viņi ir stabili un gatavi kaut ko stingri aizstāvēt tikai tad, ja tam patiešām ir nozīme.

Mežāži nelamājas, nekad nespiež sevi rīkoties pret savu gribu un neatveras visiem pēc kārtas.

Un vai gan var būt kas seksīgāks par Mežāzi, kas ir pilns mierīgas pārliecības? Der ielāgot, ka gultā Mežāži ir kaislīgi mīļākie, kas spēj sniegt jums patiesu baudu.  

Mežāžu pasaulē nav vietas naidam un ļaunprātībai. Taču esat uzmanīgi – ja šo cilvēku nopietni aizskar, viņš atbildēs negaidītākajā un nežēlīgākajā veidā.

Ūdensvīrus mīl par viņu tiešumu
paris_rudens

Cilvēki, kas dzimuši Ūdensvīra zīmē, nekad necenšas būt par to, kas viņi nav. Viņi neprot glaimot, nekad nepazemojas un neslēpj savas jūtas.

Ūdensvīru atklātība ir viņu galvenā iezīme. Viņi mēdz būt dažādi – jautri, skumji, bezatbildīgi vai tieši otrādi – pārmērīgi pedantiski. Viņi nekad “nepielīdīs” priekšniecībai vai kādai augstāk stāvošai personai. Par to mēs viņus arī mīlam.

Ja Ūdensvīrs jums palīdz, viņš patiešām jūs novērtē, dievina un ciena.

Zivis mīl par viņu elastīgumu
viss_tavas_rokas

Zivju zīmē dzimušie ir elastīgi cilvēki. Viņi nekad neatteiksies no labas ballītes vai aizraujoša brauciena tikai tāpēc, ka nav tos plānojuši. Zivis ir dziļi emocionālas un nedaudz naivas. Par to mēs tās mīlam.

Taču Zivis ir arī ļoti gudras un viņu intereses nekad nedrīkst ignorēt, citādi viņas metīsies uzbrukumā brīdī, kad jūs to vismazāk gaidīsiet.

Dzīve kopā ar Zivīm ir patīkama – tās spēj aizstāvēt ģimenes intereses un nepārvērst dzīvi par rutīnu un bezcerīgu ciklu “mājas-darbs, darbs – mājas”. Zivis vienmēr ir gatavas kaut kam neprātīgam. Dodaties tām līdzi un jums nekad nebūs jādzīvo garlaicībā vai trūkumā.

Avots: “makataka.ru”

loading...

1 Comment

  1. Strēlnieks 16.08.2018 at 12:05 - Atbildēt

    Nevis mīl,ka strēlniekam uzticas,tā ir nepieciešamība.Par nodedzinātiem tiltiem ir taisnība.visi mani tilti ir nodedzinātitikai,un labi,ja partnera pagātne nevelkas līdziš.