Mīļums un svētku smarža. Mīlestības horoskops decembrim visām zodiaka zīmēm

12-12-2017

christmas-couple

Pamazām gaisā jau jūtama Ziemassvētku smarža un cilvēki steidz iegādāties dāvanas saviem mīļajiem. Bet kādi pavērsieni mīlas dzīvē sagaida katras zodiaka zīmes pārstāvjus šajā svētku mēnesī? Lasi šajā horoskopā!

Auns
auns
Auns 2017.gada decembrī nodarbosies ar gatavošanos gaidāmajiem svētkiem, tāpēc viņa uzmanība būs galvenokārt vērsta uz sadzīves un ģimenes lietām, nevis uz personīgo dzīvi.

Palūkojaties apkārt – kāda persona cenšas sabojāt jums svētkus un privāto dzīvi. Šis cilvēks decembrī mēģina noskaņot Aunu sev par labu negatīvu motīvu vadīts. Ja jūs spējat atšķirt savtīgumu un neliekuļotību, tad izolējiet sevi no šīs nepatīkamās personas sabiedrības.

Mīlestības horoskops decembrim Aunam iesaka vadīties ne tikai no intuīcijas, izvēloties iemīļoto. Pievērsiet uzmanību cilvēka, kurā esat iemīlējies, rīcībai, vārdiem un paradumiem.

Ja Aunam jau ir otrā pusīte, savlaicīgi jāiegādājas svētku dāvana šim cilvēkam. Lai gan jūs varat parastas svētku dāvanas vietā izdomāt kaut ko oriģinālu un ko līdzīgu burvju pasakai. Jums ir bagāta iztēle, kas palīdzēs sagādāt pārsteigumu mīļotajam cilvēkam.

Ar radiniekiem Aunam decembrī būs visnotaļ saspīlētas attiecības. Kam jums skandāls brīnišķīgo svētku priekšvakarā? Saņemiet gribu dūrē, nomierinieties un kļūstiet par cēlo bruņinieku. Tad no ģimenes konfliktiem Auns decembrī viegli izvairīsies.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
loading...