Mīlestības astroprognoze aprīlim. + Vēl trīs astrologu pareģojumi!

03-04-2021


Astrologi pastāstījuši, kuras horoskopa zīmes aprīlī gaida kaislīgas mīlestības naktis.

Auns
Auns ir tā zodiaka zīme Zodiaka zīme, kas aprīlī atdzīvinās jūsu mīlestību un ne tikai garīgā līmenī, bet arī fiziski. Aprīļa beigas būs labvēlīgas, lai sāktu eksperimentēt.

Vērsis

Jūsu ideālais laiks romantiskām attiecībām sāksies pēc 20. aprīļa. Līdz tam jūs varat daudz kļūdīties un netērēt savu enerģiju.

Dvīņi

Jūs varat īstenot visas savas visdrosmīgākās fantāzijas. Un jums būs vesels mēnesis labvēlīgu dienu. Jūs varat arī ieplānot kādu ceļojumu, un tur jūs varat sastapt kādu īpašu cilvēku.

Vēzis

Šajā mēnesī jūs ilgi pieņemsiet svarīgus lēmumus. Bet nebaidieties, jo tā ir pieredze. Kas attiecas uz intīmām attiecībām, būsiet atturīgs.

Lauva

Jūs gribēsiet noskaidrot visu, kas jums rūp. Bet mēs jau esam dzirdējuši, ka pēc vētraina strīda jābūt vētrainai tuvībai. Vērts uzdrošināties!

Jaunava

Jums var šķist, ka jums nav nekāda sakara ar partneri. Centieties izstāstīt mīļotajam par savām jūtām, pārdzīvojumiem un vajadzībām. Dodieties uz jaunu emocionālo līmeni. Un līdz aprīļa beigām uzplauks jūsu privātā dzīve.

Svari

Ak, aprīlis jums sagādās daudz pārsteigumu. Katra tikšanās var novest pie mīlestības. Iespējams, ka pēc 19. aprīļa jūs mainīsiet savu statusu.

Skorpions

Mēneša pirmā puse jums dāvinās visjutekliskāko tuvību ar partneri, bet tad sāksies nelielas problēmas. Centieties turēt sevi rokās, lai nezaudētu šo maigo noskaņu.

Strēlnieks

Jūsu attiecību horoskops liecina, ka vislabvēlīgākais laiks pienāks 20. aprīlī. Tad sāciet iemiesot savus sapņus.

Mežāzis

Jums nav ieteicams iet uz satikšanos no 16. līdz 20. aprīlim. Nogaidiet šo laiku un tikai tad sāciet romantiskas aktivitātes. Citādi sarunām nebūs nekāda sakara ar attiecībām.

Ūdensvīrs

Mēneša pēdējā dekādē jums daudz kas mainīsies. Jūs varēsiet ieskatīties kaisles, mīlestības un visneticamāko emociju pasaulē. Jūs to gaidījāt. Lūdzu, saņemiet un izbaudiet.

Zivis

Lūdzu, norādiet, ko vēlaties. Tuvību? Tad pasakiet viņam, ka viņš jums ir dārgs. Un, izmantojot ķermeņa vibrācijas, jūs to varat tikai apstiprināt. Aprīlis solās būt ļoti juteklīgs un vienlaikus kaislīgs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pāvela Globas astroprognoze Lieldienu nedēļai. Laimīga dzīve = līdzsvars starp darbu un atpūtu!

Astroprognoze aprīlim. Kā nepalaist garām savu veiksmi?

Mēness kalendārs APRĪLIM. Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas

Naudas horoskops APRĪLIM. Kuru gaida panākumi finansēs un karjerā?

loading...