Mežaparkā piedzērusies auklīte nejaudā pieskatīt puiku; iejaucas dienesti

16-07-2019

Kadri no video

Pēdējo nedēļu laikā policistu redzeslokā nonākušas jau vairākas māmiņas, kuras pieskatījušas bērnus pamatīgā alkohola reibumā vai citādos veidos pakļāvušas savus bērnus dažādām briesmām.

Šādā situācijā pavisam nesen “iedzīvojusies” arī kāda auklīte, kurai tā īsti nav padevies šajā dienā uzticētais uzdevums, vēsta raidījums “Degpunktā”.

VIDEO SKATIES ŠEIT!

Brīvdienas pēcpusdienā galvaspilsētas kārtības sargi piestājuši Mežaparkā, vietā, kur tobrīd jau atradušās divas neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes.

Dienestu darbinieki šeit ieradušies, jo saņemta kāda aculiecinieka ziņa par mežmalā gulošu sievieti, kurai līdzās atrodoties mazs zēns.

Likumsargi aizturēto sievieti, kā arī sešgadnieku nogādājuši netālajā policijas iecirknī. Tur inspektori lūguši sievieti iepūst alkometrā, un noskaidrojies, kāpēc tad sievietei bija tik grūti nostāvēt kājās un nedaudz mežģījās mēle. Pēc alkohola pārbaudes sievietei konstatēta 3,91 promile.

Bērna pieskatītāja pirms došanās prom no iecirkņa saņēmusi soda protokolu par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, kā arī šī lieta nosūtīta bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai. Visticamāk, šī bija arī sievietes pēdējā darba diena šajā ģimenē. Tāpat, domājams, kaimiņu vidū labās atsauksmes nu nedaudz sabojās stāsts par saulaino dienu Mežaparkā.

loading...