Mēs ar Lieni negribam tur piedalīties! Kivičs šķendējas par Latvijas šovbiznesu un “stulbo tautu”

10-08-2019

Facebook


Skandalozais mūziķis Andris Kivičs, kurš kopā ar mīļoto sievieti Lieni Skulmi teju pusgadu izklaidēja Latviju ar atklātiem stāstiem par savu vētraino romānu, nācis klajā ar kārtējo paziņojumu, kas, iespējams, daudzus neatstās vienaldzīgus. Kivičs paudis, ka ne viņš, ne Skulme nevēloties būt daļa no Latvijas šovbiznesa, kur valdot “draugu būšana” un “meli”.

Kivičs nevēlas būt “biznesā, kur viss ir draugu būšana, un mūzika kā tāda ir kaut kādā ceturtajā plānā.
Pasākumā, kurā kruts ir nevis tas, kuram labāka dziesma, bet tas, kurš labāk māk manipulēt ar mūsu erudītās tautas apziņu. Es vakar TV redzēju, kā 50 gadīgs džeks ar kaifu dziedāja, ka “zivis dzīvo ūdenī, ūdenī”.

Šovbiznesā, kur valsts pat TOP mākslinieki par naudu pērk skatījumus Youtube, lai tikai uzturētu ilūziju par to, ka ir pieprasīti, vienalga, kāds gabals, labs vai nekāds. Stulbā tauta ieraudzīs ciparus un padomās, ka ne jau bez iemesla cipari ir tādi, jo savas gaumes nav. Šovbiznesā, kur vieni un tie paši cilvēki var vienlaicīgi dziedāt par siltu sirdi un lieliem pupiem un lielām pakaļā.”

“Un, ja mēs runājam par LV šovbiznesu un nevaram saprast, kāpēc mums starptautiski neiet, tad tas ir tāpēc, ka mūsu mākslinieki melo. Un, protams, trūkst talanta, bet to skaļi nepateiks neviens,” šķendējas Kivičs.

loading...

4 Comments

 1. Ieleja 12.08.2019 at 02:23 - Atbildēt

  Abi divi esiet pajoliņi,,,,paskatieties uz sevi-pirms zākājieties par citiem,,,,,atradušies mākslinieki,,,PAJOLIŅI,,,paši jau esiet veci,,,,Vienkārši pamuļķīšī,,,par saviem bērniem esiet padomājuši—-viņiem taču kauns par jums,,,kauns,ka jūs esiet latvieši….vācieties prom,,,,,,

 2. este 12.08.2019 at 12:17 - Atbildēt

  pilnīgi piekrītu ,no pajoļiem pajoļi 🙂

 3. Gunca 13.08.2019 at 15:44 - Atbildēt

  paskatieties tacu vienreiz uz sevi,kemi

 4. Anna 14.08.2019 at 16:25 - Atbildēt

  Tiešām abi neesiet pie pilna prāta…. Abi esiet jau veci—nav ko tēlot jauniešus…tas 50 -gadīgais kas dzied -zivis dzīvo ūdenī…- ir simtkārt labāks par jums visās jomās—–gan cilvēciski,gan mākslinieciski….jums abiem līdz viņam nekad vairs neattīstīties….Tu ,Kivič, retāk smaidi–lai nerēgojas tavi vampīra ilkņi …un tu – nu jau vecā skulmes kundze, centies ar saviem šķīdrajiem matiem piesegt savas lielās ausis…nav ko vairs redzēt no tevīm—tavs laiks ir pagājis…abi variet paspīdēt tikai ar savu stulbumu…kauns…