Merkurs ieiet Lauvas zīmē. Ko tas nozīmē mums?

04-07-2018

lauva


Merkurs ieiet Lauvas zīmē, un tas nozīmēs spēcīgu enerģētisku nobīdi – vienu no vairākām šajā gadā. Jābūt gatavam intensīvai saskarsmei ar apkārtējiem cilvēkiem un pārdomām par visai netālas nākotnes notikumiem.

Šis process sākās jau jūnijā, bet tam būs ievērojamas sekas arī jūlijā. Merkurs iegājis Lauvas zīmē 29. jūnijā un paliks tur līdz pat septembrim. Merkurs Lauvas zīmē ir iespēja ieraudzīt pasaules un tavas dzīves “lielo bildi”. Un tas būs milzīgs ieguvums!

Merkurs ir ļoti intensīva planēta, kas prasa daudz saskarsmes un pārliecinātības. Iespējams, tev pat šķiet, ka mērķi beidzot kļuvuši skaidrāk saskatāmi. Šajā laikā nāksies rīkoties ātri. Saņem visu, ko dzīve tev sniedz, bet izvairies no pārmērībām, protams.

Mekuram atrodoties Lauvas zīmē, visi jutīsimies izteiksmīgāki un gatavāki sakārtot savu pasauli – jo to taču esam gribējuši jau sen.

Šajā periodā jāizrāda vīrišķīgs un stingrs raksturs. Nekautrējies no kāpumiem un kritumiem, kāp augstāk un ej tālāk, lai izmēģinātu visu jauno. Šī enerģija var kļūt par atslēgu uz izlēmīgumu, un tas tuvinās mērķu sasniegšanai.

Astrologi atkārtoti uzsver, ka šajā periodā ārkārtīgi svarīgi ir kontakti un attiecības. Tāpat vērts ieklausīties tuvinieku padomos. Nekautrējies arī palūgt palīdzību draugiem un radiem.

Avots: Esotericblog

loading...