Merilina Kerro: Visas sievietes ir raganas

12-10-2018

merilina5

Populārā igauņu ekstrasense Merilina Kerro, kura kļuva slavena televīzijas šovā “Ekstrasensu cīņas”, sevi dēvē par raganu, bet piebilst, ka, viņasprāt, raganas ir visas sievietes.

“Uzskatu, ka raganas ir visas sievietes. Mums enerģētiskās plūsmas ir spēcīgākas nekā vīriešiem. Mums taču jādzemdē un jāaizsargā bērns, ģimene. Tā ir sieviešu, nevis vīriešu, lieta. Un, pievērsiet uzmanību: daba ir sieviešu dzimtē, zeme ir sieviešu dzimtē. Viss nāk no sievietes,” viņa saka.

Vaicāta, kāpēc tad vairākums sieviešu īpašas spējas neizrāda, bet dažas var paveikt neparastas lietas, Merilina atbild: “Es vienkārši nešaubos. Ja sieviete nešaubās par sevi un zina, ko grib, uz viņu neiedarbojas ne lāsti, ne ļauna acs. Viņas enerģētika kļūst spēcīgāka, dabas dotais spēks viņai palīdz.

Bet, tiklīdz parādās pārliecības trūkums par sevi un bailes – enerģētika kļūst vājāka. Bet, atkārtoju, šādas spējas piemīt visām sievietēm.”

Viņai pašai gaišredzība atklājusies, kad viņa dažas dienas iepriekš sapratusi, ka tēvs ģimeni pametīs.

Bet spēcīgāks trieciens bijis mātes brāļa, viņas tēvoča nāve autokatastrofā, kuru Merilina sajutusi divas dienas iepriekš.

Vēlāk Merilina centusies uzminēt, kas notiks skolā, “nolasīt” citus cilvēkus, kamēr kļuvusi slavena savā tuvākajā apkārtnē.

No otras puses, viņa saviem piekritējiem neiesaka mēģināt izzināt viņpasaules noslēpumus, bet koncentrēties uz to, kas notiek viņu dzīvēs šobrīd. Merilina tāpat tic, ka cilvēkam kaut kādā mērā iespējams mainīt savu likteni: “Uzskatu, ka ir lietas, kuras var un vajag dzīvē mainīt. Bet ir arī karmiskās mācības, kuras cilvēkam jāpārdzīvo. Un tās katram ir citādākas.”

Avots: “Sobesednik”

loading...