Mēness kalendārs novembrim: kurās dienās apmeklēt frizieri? + Vēl trīs praktiski mēness kalendāri

04-11-2023

Foto – Pixabay

Mēness cikli ietekmē mūsu matu stāvokli un vispārējo veselību. Dažādās Mēness kalendāra dienās mati var izpausties atšķirīgi: augošā Mēness laikā tie būs cirtaini un nepakļāvīgi vai, gluži pretēji, tie viegli iztaisnosies un izstiepsies augošā Mēness laikā.

Mēness matu griešanas kalendārs jums pateiks, kuras novembra dienas ir vispiemērotākās friziera apmeklējumam.

Mēs esam sagatavojuši Mēness frizūru kalendāru 2023. gada novembrim, ņemot vērā Mēness fāzes un zodiaka zīmju ietekmi. Šis kalendārs palīdzēs jums plānot friziera apmeklējumu un izbaudīt frizūru.

Mēness fāzes 2023. gada novembrīDilstošs Mēness: 1.-12. novembris, 28.-30. novembris.

Augošs Mēness: 14.-26. novembris.

Jauns Mēness: 13. novembris.

Pilnmēness: 27. novembris.

Kad novembrī nevajadzētu griezt matus

Dažās dienās matu kvalitāte ievērojami pasliktinās, tāpēc frizētavas apmeklējumu šajos datumos labāk atcelt.

3. novembris – šajā dienā mati kļūs trausli un nepakļāvīgi. Jebkāda ieveidošana ir lemta neveiksmei. Matu griešana ir iespējama tikai tad, ja vēlaties palēnināt matu augšanu.

12. novembris – Skorpiona zīmes ietekmes dēļ matu griešanas un krāsošanas rezultāts būs ļoti neparedzams. Labāk neiet pie friziera, īpaši, ja ir kāds svarīgs notikums. Tāpat nevajag likt ilgviļņus un veikt permanento taisnošanu.13. novembris – šajā dienā mati kļūs ļoti neaizsargāti un sāpīgi reaģēs uz jebkādām izmaiņām. Frizūra pasliktinās matu veselību un vilcinās ar tās rezultātu. Iespējams nodarboties ar veselību uzlabojošām procedūrām.

17. novembris – matu griešana šajā dienā var pasliktināt matu veselību, padarīt matus plānus un neaizsargātus. Matu krāsošana ir atļauta, bet tikai dabīgās krāsās (henna un basma). Nedrīkst eksperimentēt ar matu veidošanu.

23. novembris – matu griešana Auna zīmes ietekmē negatīvi ietekmēs matu veselību un blīvumu, kā arī var izraisīt galu šķelšanos. Veiksmīga būs masku lietošana, galvas masāža un jebkuras veselību uzlabojošas procedūras.

Šajā dienā neveidojiet arī sarežģītas frizūras, jo rezultāts būs neparedzams.Kad griezt matus pēc Mēness kalendāra 2023. gada novembrī

Lai iegūtu matu griezumu, kas jums noteikti patiks, ieteicams to plānot šajās dienās:

4. novembrī Lauvas zīmes ietekmē mati kļūs biezi un pakļāvīgi, viegli panesīs jebkādas procedūras un veidošanu. Jūs varat krāsot un tonēt matus jebkurā krāsā, kā arī tos balināt. Matu griešana šajā dienā ir labvēlīga veselībai.

7. novembris – Jaunavas zīmes ietekmē mati augs ātrāk. Šis ir labs datums matu griešanai, ja vēlaties paātrināt matu augšanu. Matu ieveidošana un iztaisnošana ilgs ilgu laiku. Labi veiksies arī sirmu matu krāsošana un tonēšana. Ļoti noderīga būs matu galu saīsināšana.

14. novembris – varat veidot matu griezumu, ja vēlaties, lai mati ātri augtu. Nogrieztie mati ataugs ļoti ātri. Mati šajā dienā slikti turēsies ilgviļņi, bet izdosies krāsošana. Matu griešanai būs pozitīva ietekme uz visu ķermeni. Laba diena eksperimentiem ar frizūrām.

15. novembris ir laba diena krāsošanai, īpaši sarkanīgās un tumšās krāsās. Matu griešana uzlabos finansiālo stāvokli un papildinās enerģiju, paātrinās matu augšanu un nostiprinās saknes.

16. novembris – diena būs Mežāža zīmē, kas tiek uzskatīta par vislabāko frizētavas apmeklējumam. Jebkuras procedūras ar matiem būs ļoti veiksmīgas, matu griezums iepriecinās un piešķirs matiem spēku, arī jebkura krāsošana būs veiksmīga. Jūs varat veidot neparastas un drosmīgas frizūras vai arī klasisku stilu.

18. novembris ir ļoti labs datums krāsošanai, tonēšanai, sirmu matu pārklāšanai. Jūs varat eksperimentēt ar krāsām. Pastāvīgā matu kopšana un iztaisnošana nenodarīs lielu kaitējumu jūsu matiem.

20. novembris ir laba diena sarežģītai un neparastai matu veidošanai un krāsošanai. Jebkura krāsošana labi izdosies. Frizūra padarīs matus biezus un spīdīgus. Šī ir laba diena vieglu, elegantu griezumu veidošanai.

25. novembris – zodiaka zīme Vērsis pozitīvi ietekmē matu veselību. Frizūra padarīs matus spīdīgus un veselīgus, sniegs pozitīvas emocijas, piepildīs ar enerģiju. Veselības procedūras būs vēl noderīgākas nekā parasti. Jebkura krāsošana, pat pati sarežģītākā, būs veiksmīga.

27. novembris ir laba diena neveiksmīga matu griezuma labošanai un pārkrāsošanai radikāli jaunā krāsā. Frizūra paātrinās matu augšanu un stiprinās tos, bet padarīs tos nepaklausīgus, tāpēc taisnot tos nav ieteicams. Jūs varat matus apgriezt, saīsināt galus, parūpēties par šķipsnām.

Arī labas dienas, kad cirpt matus 2023. gada novembrī, ir visas sestdienas. Tās ir labākās nedēļas dienas, lai krasi mainītu tēlu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mēness kalendārs: labākās dienas kāpostu skābēšanai novembrī + receptes

Dārza darbi pēc Mēness kalendāra NOVEMBRĪ: stāda sīpolaugus, apsedz rozes

Mēness kalendārs NOVEMBRIM: labvēlīgās un bīstamās dienas

loading...