Mēness kalendārs matu krāsošanai novembrī. + Vēl trīs dažādi mēness kalendāri!

02-11-2023

Foto – Pixabay

Matu krāsošana nav tikai krāsas maiņas procedūra, bet arī iespēja radīt harmoniju ar dabu un kosmosu.

Saskaņā ar Mēness kalendāru 2023. gada novembrim katra mēneša diena nes noteiktu enerģiju, kas ietekmē krāsošanas rezultātu un cilvēka iekšējo stāvokli. Kad labāk pārkrāsot savas cirtas, lai tās būtu stipras un veselīgas?

Mēness kalendārs matu krāsošanai 2023. gada novembrī

1. novembris. Mēneša pirmā diena ir lielisks laiks matu krāsošanai gaišos toņos. Dilstošs Mēness Dvīņu zvaigznājā piešķirs pārliecību un uzlabos jūsu garastāvokli. Šajā dienā ieteicams izvēlēties dabīgus un maigus krāsošanas līdzekļus, lai saglabātu matu veselību.

2. – 3. novembris. Nakts spīdeklis pārvietojas uz Vēža zvaigznāju, un šajās dienās krāsošanu labāk atlikt. Mēness nepiemērotās enerģijas dēļ cirtas var kļūt blāvas un vājas. Tā vietā ieteicams pievērst uzmanību kopšanas procedūrām un dabīgām maskām.

4. – 6. novembris. Dilstošs Mēness Lauvas zvaigznājā rada labvēlīgus apstākļus matu krāsošanai. Šajā periodā var droši eksperimentēt ar jauniem toņiem, taču īpaša uzmanība jāpievērš krāsoto matu kopšanai.

7. – 8. novembris. Mēness Mēness Jaunavas zvaigznājā ietekmē ieteicams izvēlēties dabīgus toņus. Tas palīdzēs izvairīties no problēmām un nepatikšanām, kā arī koncentrēties uz svarīgu lietišķu jautājumu risināšanu.

9. – 11. novembris. Dilstošs Mēness pāriet Svaru zvaigznājā, un šajā laikā ieteicams izmantot tonējošus šampūnus. Īslaicīga tēla maiņa palīdzēs uzlabot garastāvokli un vairos pārliecību.

12. – 13. novembris. Jaunais Mēness Skorpionā ienesīs pārmaiņu enerģiju. Šis periods nav piemērots sava tēla maiņai, tāpēc ieteicams pievērst uzmanību kopšanas procedūrām un barojošām matu maskām.

14. – 18. novembris. Augošais Mēness Strēlnieka, Mežāža un Ūdensvīra zvaigznājos rada labvēlīgus apstākļus matu krāsošanai. Dabas toņi un dabiskās krāsvielas izcels jūsu skaistumu un dabisko harmoniju.19. – 22. novembris. Mēness Zivju un Auna zvaigznājos rada nestabilu enerģiju, tāpēc matu krāsošanu labāk atlikt. Šīs dienas ir piemērotas stiprinošām un barojošām procedūrām.

23. – 26. novembris. Augošais Mēness Vēža zvaigznājā nodrošinās stabilitāti un mieru. Šajā periodā matu krāsošanai ieteicams izmantot dabīgas krāsas, kas vairos jūsu pievilcību un pārliecību.

27. – 30. novembris. Mēness Dvīņu un Vēža zvaigznājā nav piemērots matu krāsošanai nepastāvīgās enerģijas dēļ. Šīs dienas labāk izmantot, lai tos koptu ar stiprinošām un barojošām procedūrām.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mēness kalendārs: labākās dienas kāpostu skābēšanai novembrī + receptes

Dārza darbi pēc Mēness kalendāra NOVEMBRĪ: stāda sīpolaugus, apsedz rozes

Mēness kalendārs NOVEMBRIM: labvēlīgās un bīstamās dienas

loading...