Mēness kalendārs DECEMBRIM matu griešanai, krāsošanai un veidošanai

03-12-2023

Foto – Pixabay.com

Mēness kalendārs pateiks priekšā veiksmīgas un neveiksmīgas decembra dienas darbībām ar matiem.

Mēness cikli ietekmē mūsu matu stāvokli un vispārējo pašsajūtu. Dažādās Mēness kalendāra dienās mainās matu stāvoklis un struktūra.

Mēness pieauguma laikā tie kļūst cirtaini un nepakļāvīgi, kā arī ātri ataug. Savukārt dilstošā Mēness laikā mati aug gari un paliek taisni.Mēness matu griešanas kalendārs jums pateiks, kuras decembra dienas ir vispiemērotākās friziera apmeklējumam.

Mēs esam sagatavojuši Mēness frizūru kalendāru 2023. gada decembrim, ņemot vērā Mēness fāzes un zodiaka zīmju ietekmi. Šis kalendārs palīdzēs jums plānot friziera apmeklējumu un izbaudīt skaistu frizūru.Kad decembrī nevajadzētu griezt un krāsot matus

Dažās dienās matu kvalitāte ievērojami pasliktinās, tāpēc šādos datumos labāk atcelt friziera apmeklējumu.

1. decembris – Vēža ietekmes dēļ mati kļūs ļoti nepaklausīgi. Jebkāda ieveidošana, ilgviļņi un iztaisnošana nedos rezultātu un nebūs ilgstoša. Negrieziet matus, citādi tie ataugs nevienmērīgi.

8. decembris – pēc matu griešanas mati augs ātrāk, bet kļūs grūtāk veidojami. Neveiksmīga diena krāsošanai – rezultāts neatbildīs cerētajam.

9. decembris – Zodiaka zīme Skorpions jebkuru matu griešanu un krāsošanu padara ļoti neprognozējamu. Diena ir piemērota eksperimentiem, bet, ja ir svarīga tikšanās, labāk neko frizūrā nemainīt. Krasas frizūras izmaiņas nodarīs lielāku ļaunumu nekā citās dienās.

11. decembris – frizūra šajā dienā bojās matu dabisko struktūru un izraisīs matu galu šķelšanos. Matu krāsošana pasliktinās jūsu sociālo statusu.

20. decembris – matu griešana šajā dienā negatīvi ietekmēs matu veselību un paātrinās matu izkrišanu, un ķīmiskās procedūras nodarīs lielāku kaitējumu nekā parasti. Ļoti neveiksmīga diena jebkādām krasām izmaiņām frizūrā.

28. decembris – Vēža zīmes ietekmē mati kļūs plāni, sāpīgi un nepaklausīgi. Jebkāda veida darbs ar matiem pasliktinās to stāvokli. Arī matu griešana var negatīvi ietekmēt endokrīno sistēmu.

Tāpat piektdienās nevajadzētu veikt sarežģītas frizūras, jo rezultāts būs neprognozējams.

Kad griezt un krāsot matus 2023. gada decembrī

Lai frizūra jums sagādātu prieku, ieteicams friziera apmeklējumu plānot šādās dienās.

4. decembris – Jaunavas zīmes ietekmē mati aug ātrāk, un matu ieveidošana ilgāk saglabā savu formu. Labi padodas krāsošana, tonēšana, sirmu matu tonēšana. Frizūra uzlabos jūsu matu veselību. Gali mazāk šķelsies.

5. decembris ir ļoti laba diena jebkurai krāsošanai, pat vissarežģītākajai. Labs datums veselības procedūrām – tās sniegs lielāku labumu matiem nekā parasti. Pēc matu griešanas matiem būs nepieciešams ilgs laiks, lai ataugtu.

14. decembris ir labākā diena matu griešanai 2023. gada decembrī. Jūs varat krasi mainīt matu griezumu, griezt un taisnot matus un veikt pat sarežģītāko krāsošanu. Rezultāts jebkurā gadījumā jūs iepriecinās un saglabāsies ilgu laiku.

23. decembris – Vēža zīmes ietekmē mati kļūst paklausīgi un atsaucīgi, viegli pieņem vēlamo formu. Jebkuri matu griezumi un frizūras jums patiks un izskatīsies lieliski. Laba diena atveseļošanās procedūrām. Jūs varat krāsot matus, bet tikai ar dabīgām krāsvielām (henna un basma).

25. decembris – frizūra šajā dienā stiprinās matu saknes un paātrinās matu augšanu, tāpēc to var veikt, ja vēlaties izaudzēt garus matus. Šī ir laba diena matu apgriešanai – mati ilgi saglabāsies glīti un kopti.

26. decembris ir laba diena matu griešanai, ja vēlaties paātrināt matu augšanu. Jūs varat veikt matu veidošanu, tonēšanu, iztaisnošanu. Laba diena krāsošanai dabīgās krāsās.

30. decembris – Lauvas zodiaka zīmes laikā mati kļūst biezi, stipri un veselīgi. Šī ir lieliska diena friziera apmeklējumam. Jebkurš darbs ar matiem veiksies labi un sagādās prieku. Ķīmiskās procedūras nodarīs daudz mazāk kaitējuma nekā parasti, bet veselību uzlabojošās procedūras nesīs divtik lielu labumu.

Arī labas dienas, lai 2023. gada decembrī tiktu pie friziera, ir visas sestdienas. Šajās dienās mati kļūst viegli pārvaldāmi un veselīgi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Laika vērotājs: decembris būs īsts Vilku mēnesis – kodīs sals!

Naudas horoskops 2024. gadam. + Vēl desmit horoskopi Jaunajam gadam!

Trīsdesmit afirmācijas jeb “burvju teikumi”, lai decembrī sastaptu mūža laimi

loading...