Mēness kalendārs ceturtdienai. Jauna enerģija uzlabos garīgās spējas!

14-05-2020


Šīs dienas apraksts un ieteikumi. Autors – astrologs un numerologs Edgars Alans.

Mēness kalendāra 22. diena.
Simbols: Zilonis
Akmeņi: zils safīrs, zils ahātsDiena tiek uzskatīta par nelabvēlīgu, jo notiek enerģijas plūsmas pagrieziens. Tajā pašā laikā šī jaunā enerģija uzlabo cilvēka garīgās spējas. Tāpēc šodien jūs varat droši veltīt laiku jaunu zinību iegūšanai vai zīlēšanai.

Iedvesmas pieplūdumu sagaidīs filozofi un viedie cilvēki. Šodien jūs vairāk nekā jebkad esat jutīgs pret svarīgu informāciju. Paskatieties apkārt – jūs ieskauj zīmes un padomi.

Novērojiet, analizējat redzēto. Dažkārt nejauši pamanīts sīkums var būt atslēga uz jūsu veco problēmu risinājumu. Aktivizējiet prātu un apziņu, esiet modrs. Svarīga informācija ir pat sapņos. Jūs varat mācīt citus cilvēkus, nodot savas zināšanas. Ir pienācis laiks izpētīt savas saknes. Jaunu zināšanu meklēšana būs veiksmīga, tāpēc vēsturniekiem un arheologiem šodien ir laba diena. Mēģiniet meklēt slepenas zināšanas.

Lasiet starp rindām. Visu saņemto informāciju izmantojiet tikai lietas labā. Pretējā gadījumā jūsu veselība var pasliktināties vai veiksme novērsīsies no jums.

Neskatoties uz to, ka šodien jūs varat piemeklēt oriģinālas idejas un interesanti risinājumi, bet nav vērts uzsākt jaunas lietas kuras saistītas ar to. Svarīgiem projektiem diena ir nelabvēlīga. Labāk veiciet savu garīgo un iekšējo attīstību. Izpētiet savas iespējas, pārdomājiet nākotnes plānus un pagātnes notikumus.

Šodienas simbols ir Indijas gudrības dievs – Ganeša. Viņš patronizē gudros un visus, kas ir atvērti jaunu zināšanu iegūšanai. Dažreiz iegūt jaunas zināšanas ir grūti. Meditējiet, vērojiet simbolus un burtus. Divdesmit otrā Mēness diena ir arī atvērtas sirds diena. Palīdziet citiem, esiet dāsni, izrādiet altruismu. Šodien ir viegli atvainoties citiem un piedot sev.

Turpinājumu par veselību lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...