Mēness horoskops sestdienai. Ātrs un bez žēlastības!

31-03-2017

mallepe1

Mēness atrodas pieauguma fāzē. Šī ir 6.diena Mēness kalendārā. Mēness ir Dvīņu zīmē.

Mēness Dvīņu zīmē
Ātru un enerģisku darbu laiks. Saistībā ar pieaugušo impulsivitāti ieteicams nodarboties ar problēmām un jautājumiem, kas neprasa īpašu koncentrēšanos un nav laikietilpīgi. Pieaugošā intelektuālā aktivitāte labvēlīgi ietekmēs lietas, kas prasa tūlītēju lēmumu pieņemšanu vai ir saistības ar informācijas iegūšanu.

Var nodarboties ar jebkādām finanšu operācijām vai darījumiem ar vērtspapīriem (īpaši īstermiņa). Var uzspēlēt valūtu biržā. Labvēlīgs laiks diplomdarbu aizstāvēšanai vai datu vākšanai to uzrakstīšanai.

Pastāvīgā vēlme pārslēgties no vienas nodarbes uz citu neveicina piņķerīgus darbus, kas prasa visas uzmanības mobilizāciju, tāpēc visus ilgtermiņa projektus, kuru risināšanai nepieciešams iztērēt vairāk kā vienu dienu, ir jāatliek līdz iestājas labvēlīgāks periods.

6.Mēness diena
Viena no labvēlīgākajām dienām. Daudziem cilvēkiem šajā dienā izpaužas paredzēšanas spējas, saasinās intuīcija, parādās visdažādākās spējas.

Bez aizķeršanās virzās zinātniskā un sabiedriskā darbība, viegli veidojas visdažādākie kontakti. Diena ir labvēlīga romantiskai saskarsmei ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.

Augošs Mēness
Pirmā Mēness fāze ilgst no Jauna Mēness līdz Mēness pirmās ceturtdaļas sākumam (otrās fāzes sākumam). Pirmajai fāzei ir raksturīga enerģijas palielināšanās ieplānoto darbu veikšanai.

Šajā periodā ieteicams būvēt plānus un sākt jaunus projektus, uzmanīgi risināt problēmas gan nākamajam periodam, gan tās, kuras palikušas neatrisinātas no iepriekšējā Mēness mēneša.

Fizioloģiskā līmenī pirmajā Mēness fāzē organisms uzkrāj spēkus. Pagaidām enerģiskums vēl ir diezgan mazs visās dzīves sfērās, tostarp pašsajūtas, personīgās dzīves vai biznesa jomās.

Tāpat kā darbā personīgajā sfērā iestājas pašreizējo attiecību pārvērtēšana un, pilnīgi iespējams, to pāreja augstākā līmenī. Strauji veidojas jauni sakari un pazīšanās. Līdztekus Mēness pieaugumam palielinās arī dzīves enerģija.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas dienu – sestdienu ietekmē Saturns, planēta ar spēcīgu, smagu enerģiju, kas atbild par darbu un apmācību.

Šajā dienā vislabāk nodarboties ar jautājumiem, kas sakrājušies pa nedēļu un plānu veidošanu nākamajām dienām. Sestdien sastādītas gaidāmo tēriņu tāmes, kā arī biznesa plāni, visbiežāk izrādās veiksmīgi. Pacentieties rīkot lietišķas tikšanās tieši sestdien, nekad neatliekot tās uz svētdienu.

VISU MĒNESS DIENU NOZĪME

1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENA

6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENA

11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENA

16. LĪDZ 20. DIENA

21. LĪDZ 25.DIENA

26. LĪDZ 30. DIENA

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...