Mēness horoskops sestdienai. Apciemo vecmāmiņu un ieklausies padomā!

25-03-2017

pavasaris

Mēness atrodas dilstošā fāzē. Šī ir 27.Mēness diena Mēness kalendārā. Mēness ir Ūdensvīra zīmē.

Mēness Ūdensvīra zīmē
Šajā laikā labāk netraucēt augstāko vadību vai valsts institūcijas, bet nodarboties ar dažādu sapulču un konferenču organizēšanu vai piedalīšanos tajās.

Šis laiks ir ideāli piemērots jebkurai garīgai un radošai darbībai. Lietderīgi ir nodarboties ar pašizglītošanos un jaunu zināšanu iegūšanu, jaunu tehnoloģiju izpēti un ieviešanu. Labi sokas darbi ar nekustamo īpašumu, sabiedriskā un politiskā darbība.

27. Mēness diena
Neviens darbs šajā dienā īsti neveiksies. Tāpēc labāk izmantot laiku vecām, neatrisinātām problēmām.

Tieši šajā dienā parādīsies laba iespēja palūkoties uz visu no cita skatu punkta un ieraudzīt to, kas agrāk netika ievērots.

Vērtīga būs saskarsme ar vecākā gadagājuma ļaudīm, kas ļaus smelties dzīves gudrību.

VISU MĒNESS DIENU NOZĪME

1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENA

6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENA

11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENA

16. LĪDZ 20. DIENA

21. LĪDZ 25.DIENA

26. LĪDZ 30. DIENA

Dilstošs Mēness
Ceturtā Mēness fāze ir noslēdzošā Mēness mēneša fāze. Ceturtās ceturtdaļas periods, kas noslēdzas ar Jaunu Mēnesi. Šim periodam raksturīgs nesteidzīgums, zināma apātija, diezgan liela pasivitāte.

Spēki un enerģija šajā laikā iet mazumā. Tādēļ ceturtajā Mēness fāzē ieteicams pabeigt iesāktos darbus. Svaigas domas un idejas jāaizvirza uz nākamā Mēness mēneša sākumu. Optimāls laiks, lai apkopotu rezultātus.

Ceturtajā Mēness fāzē vispārējā aktivitāte sarūk. Šajā periodā lietderīgi samazināt fizisko un psihisko slodzi. Ieteicams izvairīties no konfliktiem gan biznesā, gan personīgajās attiecībās. Vairojas varbūtība, ka izcelsies strīdi un notiks šķiršanās.

Cilvēki šajā periodā ir ārkārtīgi jūtīgi, lielā mērā ar noslieci uz aizvainojumiem. Tas atspoguļojas arī biznesa sfērā, tāpēc svarīgas tikšanās vēlams atcelt līdz Mēness mēneša nākamajai fāzei.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas dienu – sestdienu ietekmē Saturns, planēta ar spēcīgu, smagu enerģiju, kas atbild par darbu un apmācību.

Šajā dienā vislabāk nodarboties ar jautājumiem, kas sakrājušies pa nedēļu un plānu veidošanu nākamajām dienām. Sestdien sastādītas gaidāmo tēriņu tāmes, kā arī biznesa plāni, visbiežāk izrādās veiksmīgi. Pacentieties rīkot lietišķas tikšanās tieši sestdien, nekad neatliekot tās uz svētdienu.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...