Mēness horoskops pirmdienai. Iztēle rosās, saprāts atpūšas!

26-03-2017

pavasaris_taureni

Mēness atrodas dilstošā fāzē. Šī ir 29.Mēness diena Mēness kalendārā. Mēness ir Zivju zīmē.

Mēness Zivju zīmē
Garīgās koncentrēšanās spējas nedaudz vājinātas, iztēle tiecas aizvilināt mūsu apziņu ilūziju pasaulē, tāpēc jebkuri darbi, kas prasa konkrētumu, ar grūtībām tiek īstenoti realitātē.

Labāk izmantot šo laiku aktīvai atpūtai, aizraujošam ceļojumam vai velti sevi mākslai. Tiesa, juridiskie jautājumi, vai lietas, kas saistītas ar naudas ieguldīšanu, notiek bez aizķeršanās.

29. Mēness diena
Diezgan nelabvēlīga diena. Tā saistīta ar organisma vispārējā dzīves tonusa pazemināšanos, hronisku saslimšanu parādīšanos. Pastāv liela iespēja, ka būs depresīvs stāvoklis, notiks traumas un krāpšana. Dienu labāk pavadīt, tikai risinot neatliekamākos sadzīves jautājumus un dzenot prom no sevis sliktas domas.

VISU MĒNESS DIENU NOZĪME

1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENA

6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENA

11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENA

16. LĪDZ 20. DIENA

21. LĪDZ 25.DIENA

26. LĪDZ 30. DIENA

Dilstošs Mēness
Ceturtā Mēness fāze ir noslēdzošā Mēness mēneša fāze. Ceturtās ceturtdaļas periods, kas noslēdzas ar Jaunu Mēnesi. Šim periodam raksturīgs nesteidzīgums, zināma apātija, diezgan liela pasivitāte.

Spēki un enerģija šajā laikā iet mazumā. Tādēļ ceturtajā Mēness fāzē ieteicams pabeigt iesāktos darbus. Svaigas domas un idejas jāaizvirza uz nākamā Mēness mēneša sākumu. Optimāls laiks, lai apkopotu rezultātus.

Ceturtajā Mēness fāzē vispārējā aktivitāte sarūk. Šajā periodā lietderīgi samazināt fizisko un psihisko slodzi. Ieteicams izvairīties no konfliktiem gan biznesā, gan personīgajās attiecībās. Vairojas varbūtība, ka izcelsies strīdi un notiks šķiršanās.

Cilvēki šajā periodā ir ārkārtīgi jūtīgi, lielā mērā ar noslieci uz aizvainojumiem. Tas atspoguļojas arī biznesa sfērā, tāpēc svarīgas tikšanās vēlams atcelt līdz Mēness mēneša nākamajai fāzei.

Nedēļas dienas ietekme
Pirmdienu pārvalda “nakts saule” – Mēness. Pirmdienu sauc par grūtu dienu ne tāpēc, ka tā seko pēc brīvdienām. Šajā dienā mums pāri plūst emocijas, tāpēc veiksmes mijas ar neveiksmēm, panākumi – ar sakāvi. Viss kļūst neuzticams, nosacīts. Līdz pat tam, ka uzticami draugi var jūs pievilt, bet ienaidnieki – palīdzēt.

Pirmdien astrologi iesaka visā uzticēties tikai savai intuīcijai, jo saprāta secinājumi šajā dienā nedarbojas. Lietišķas vienošanās, kas noslēgtas pirmdien, jau rītdien var kļūt par nedrošu pamatu.

Tomēr visas lamatas un šķēršļus var apiet tie, kas ar “sirdi jūt”, ko vajag izdarīt. Tie, kas uzticas savai intuīcijai, šajā dienā, visticamāk, gūs panākumus. Bet tie, kas uz pirmdienu bija atlikuši kādus svarīgus darbus, ir spiesti visu darīt no jauna, jo saprātam pār pirmdienu nav varas.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...