Mēness horoskops piektdienai. Gavēnis attīrīs miesu un garu

23-03-2017

ziedi

Mēness atrodas dilstošā fāzē. Šī ir 26.Mēness diena Mēness kalendārā. Mēness ir Ūdensvīra zīmē.

Mēness Ūdensvīra zīmē
Šajā laikā labāk netraucēt augstāko vadību vai valsts institūcijas, bet nodarboties ar dažādu sapulču un konferenču organizēšanu vai piedalīšanos tajās.

Šis laiks ir ideāli piemērots jebkurai garīgai un radošai darbībai. Lietderīgi ir nodarboties ar pašizglītošanos un jaunu zināšanu iegūšanu, jaunu tehnoloģiju izpēti un ieviešanu. Labi sokas darbi ar nekustamo īpašumu, sabiedriskā un politiskā darbība.

26.Mēness diena
Sarežģīta, kritiska diena. Pacentieties atturēties no jebkuras aktīvas darbības visās jomās. Labāk saglabāt dzīves spēkus, nevis tos iztērēt tukšai pļāpāšanai.

Ievērojiet gavēni, atturēšanos. Atbrīvojieties no nevajadzīgiem kontaktiem un paskatieties uz dzīvi ar skaidru skatienu.

VISU MĒNESS DIENU NOZĪME

1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENA

6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENA

11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENA

16. LĪDZ 20. DIENA

21. LĪDZ 25.DIENA

26. LĪDZ 30. DIENA

Dilstošs Mēness
Ceturtā Mēness fāze ir noslēdzošā Mēness mēneša fāze. Ceturtās ceturtdaļas periods, kas noslēdzas ar Jaunu Mēnesi. Šim periodam raksturīgs nesteidzīgums, zināma apātija, diezgan liela pasivitāte.

Spēki un enerģija šajā laikā iet mazumā. Tādēļ ceturtajā Mēness fāzē ieteicams pabeigt iesāktos darbus. Svaigas domas un idejas jāaizvirza uz nākamā Mēness mēneša sākumu. Optimāls laiks, lai apkopotu rezultātus.

Ceturtajā Mēness fāzē vispārējā aktivitāte sarūk. Šajā periodā lietderīgi samazināt fizisko un psihisko slodzi. Ieteicams izvairīties no konfliktiem gan biznesā, gan personīgajās attiecībās. Vairojas varbūtība, ka izcelsies strīdi un notiks šķiršanās.

Cilvēki šajā periodā ir ārkārtīgi jūtīgi, lielā mērā ar noslieci uz aizvainojumiem. Tas atspoguļojas arī biznesa sfērā, tāpēc svarīgas tikšanās vēlams atcelt līdz Mēness mēneša nākamajai fāzei.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas diena – piektdiena atrodas noslēpumainās, mīklainās un gaišās planētas Veneras aizgādībā. To kopš senseniem laikiem uzskatīja par sieviešu dienu. Šajā dienā meitenēm un sievietēm bija jāatpūšas, nenoslogojot sevi ar jebkādiem darbiem.

Tā kā Venera atbild par izsmalcinātību un skaistumu, radot cilvēkam miera sajūtu, piektdien labāk apkopot darba nedēļas rezultātus un atbrīvoties no visa nevajadzīgā. Pats labākais ir sagatavošanās nākamajai nedēļai. Un nekādā ziņā nemēģiniet sasteigti pabeigt visus darbus līdz darba dienas beigām.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...