Mēness horoskops otrdienai. Nākotni būvē prātīgi!

17-04-2017

plani


Mēness atrodas dilstošā fāzē. Šī ir 22.diena Mēness kalendārā. Mēness ir Mežāža zīmē.

Mēness Mežāža zīmē
Ne visai veiksmīgs laiks komunikācijai ar valsts iestādēm un varas struktūru pārstāvjiem. Naudas jautājumos arī viss nav gludi. Pastāv liela iespēja, ka kavēsies peļņas saņemšana, iespējami arī zaudējumi.

No otras puses, nekustamo īpašumu jautājumu risināšana, kā arī visdažādākās organizatoriskās lietas risināsies bez īpašiem nopietniem sarežģījumiem. Šajā periodā ir labi doties nelielā ceļojumā pa kalnainu apvidu vai apmeklēt slēpošanas kūrortu.

22.Mēness diena
Diena ir piemērota, lai pārdomātu dzīves pieredzi un uz šā pamata būvētu racionālus nākotnes plānus. Saskarsme ar partneriem un kolēģiem noritēs pozitīvā gaisotnē.

Dilstošs Mēness
Trešā Mēness fāze aptver periodu no Pilnmēness līdz ceturtās ceturtdaļas sākumam. Pilnmēnesī vērojams dzīves un psihiskās enerģijas uzkrāšanās augstākais punkts, kas vēlāk pamazām sāk samazināties.

Šajā periodā aktivitāte sāk sarukt, iestājas bieža stāvokļa, ideju un spriedumu maiņa. Iepriekšējās fāzēs uzkrātā pieredze un spēki enerģētiski turpina tikt izmantoti plānu īstenošanai.

Šajā Mēness mēneša periodā jau ir saskatāmi pirmie rezultāti, ko dod iepriekš pieliktās pūles. Garastāvokļa dažkārtēja maiņa var attiekties ne tikai uz lietišķo jomu, bet arī personīgo dzīvi.

Lielisks periods, lai atbrīvotos no veciem paradumiem, kā arī pamēģinātu kaut ko jaunu. Attiecībās šis ir tuvināšanās un romantikas laiks augstākā līmenī. Trešā fāze teicami piemērota pašizglībai, pašpilnveidei un radīšanai.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas diena – otrdiena atrodas Marsa aizgādībā, tāpēc tā ir pilna enerģijas. Veiksme gaida spēcīgus, stipras gribas cilvēkus, kuros kūsā enerģija.

Ja šajā dienā sāksiet vētrainu darbību, jūs gūsiet panākumus. Tomēr otrdien, iespējams, būs grūti koncentrēties, izvēlēties pareizo problēmas risinājuma ceļu. Taču, ja esat visu pārdomājis iepriekš, tad uz priekšu, bez šaubu ēnas!

Šī ir atbilstoša diena arī fiziskajai slodzei. Jūsu patērētā enerģija viegli un ātri atjaunosies. Tiem, kas šajā dienā veic tikai garīgu darbu, ir lietderīgi pamīšus intelektuālajiem izpildīt fiziskos vingrinājumus.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...

1 Comment

  1. Linda 18.04.2017 at 11:20 - Atbildēt

    Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti. Kā saka tautas gudrība – zem stāvoša akmens ūdens netek.
    Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?
    Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! http://bit.ly/2en6QyG