Melns diedziņš ap roku kā talismans. Kā tas darbojas?

04-07-2019

Cilvēki jau kopš senatnes izmantojuši dažādus talismanus un amuletus. Uzskatīja, ka tie mūs sargā, palīdz, notur ienaidniekus pienācīgā attālumā.

Var teikt, ka par savdabīgu modes lietu kļuvis sarkanais Kabalas diedziņš, īpaši slavenību un jauniešu vidū.

Toties melnu diedziņu ar roku var redzēt diezgan reti. Pat tie, kuri tie intuitīvi nēsā, ne vienmēr zina tā nozīmi un enerģētiku.

Bet daudzi vispār domā, ka tā ir vien stilīga detaļa, tēla papildinājums.

Ko tad nozīmē melns diedziņš vai saitīte, kurš un kāpēc to nēsā.

Pirmāmkārtām tas paredzēts spēcīgiem, ambicioziem un mērķtiecīgiem cilvēkiem. Citādi tas nestrādās – patiešām kļūs vien pat stila iezīmi.

Ap kreiso roku
Uz kreisās rokas tas ir amulets, aizsardzība pret negatīvu enerģiju no ārpuses. Tas it kā savāc, uzkrāj tādu enerģētiku un aizmet to prom.

Apsien šādu saitīti ar kreiso roku, ja tu strādā ar lielām auditorijām, tev nākas saskarties ar visdažādākajām citu cilvēku emocijām, kas var vienmēr nebūt pozitīvas.

Visu slikto enerģētiku uzkrās diedziņš, bet vēlāk tu mierīgi varēsi no tā atbrīvoties.

Ap labo roku
Melns diegs ap labo roku – palīdzība pret visām slimībām, īpaši saistībā ar cilvēka psihisko stāvokli, stresu.

Diedziņš uzsūc sevī sāpes, ievērojami atvieglo hronisku slimību gaitu, uzlabo imunitāti, palīdz organismam cīnīties pret iekaisuma procesiem.

Turklāt vēl melns diedziņš stimulē prāta darbību: ap labo roku – loģisko domāšanu, ap kreiso – intuitīvo, radošo, jūtīgo pusi.

Kopumā šāds talismans dod tā valkātājam vairāk miera un spēka, neuzņēmību pret negatīvu enerģētiku, kas var būt vērsta pret viņu.

Avots: Gornica

UZZINI ARĪ PAR SARKANĀ DIEDZIŅA NOZĪMI!

loading...