Melnais mēness no sestdienas līdz pirmdienai. Rituāls “Bēdu pelni”

07-10-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Iziešana ārpus komforta zonas un attiecību pārvērtēšana ir pēdējo dilstoša mēness dienu jeb Melnā mēness aspekti, vēsta astrologi.

Oktobra sākumā, kad nakts spīdeklis praktiski pazūd no redzamības zonas, pirms Jaunmēness, ir dienas, kas var spēcīgi mainīt cilvēka emocionālo stāvokli.

Melnais mēness no 6. līdz 8. oktobrim būs Svaru un Jaunavas zvaigznājos. Dilstoša mēness pēdējās dienas pastiprinās retrogrādās Veneras ietekme, piešķirot trauksmainu noskaņu un pastiprinot vēlēšanos nokļūt līdz lietas būtībai.

Vairāk lasi šajos rakstos!

KĀ DILSTOŠS MĒNESS IETEKMĒ KATRU HOROSKOPA ZĪMI

SPĒKA DIENAS OKTOBRĪ

Mēness ietekmē cilvēki var sākt meklēt nevajadzīgus piedzīvojumus, mainīt viedokli uz diametrāli pretējo. Melnais mēness izceļ virspusē visas slēptās vēlmes un domas, pat tās, kurās paši sev baidāmies atzīties.




Oktobra Melnais mēness – ieteikumi un brīdinājumi
Pirmāmkārtām šis ir atklājumu periods. Viegli rast atbildes un ieraudzīt realitāti bez maskām un uzspēles. Gaisināt maldus un atrast to patiesību, kas palīdzēs pareizi izvirzīt dzīves prioritātes.

Jaunavas zīme atbrīvo no nevajadzīgām fantāzijām. Venera kalpo kā apzinātas un pareizas izvēles katalizators. Ja tavās attiecībās ne viss ir gludi, ir daudz nepateiktā, Melnā mēness dienās būs vieglāk novērtēt situāciju un atbrīvoties no viltus cerībām.

Protams, periods ir neviennozīmīgs, iespēja nomāktība, paššaustīšana un vēlme pēc tūlītējas rīcības, bet, no otras puses, var veiksmīgi pabeigt darbus, atpūsties un uzkrāt spēkus.

Viss atkarīgs tikai no konkrētā cilvēka un situācijas. Galvenais, Melnā mēness dienās nepadodies panikai, neko nesasteidz.

Meditācija vai vienkāršas pārdomas būs tavi labākie palīgi. Visas atbildes slēpjas tavā zemapziņā. Kad būsi atjaunojis dvēseles mieru un iekšējo harmoniju, risinājumu atrast būs vieglāk.



Melnā mēness dienās vislabāk darīt šādas lietas.

– Neizvairies no konfliktiem. Reizi par visām reizēm noskaidro situāciju un pieliec punktu.

– Pabeidz iesāktos darbus, neko neatliec uz vēlāku laiku.

– Veic ģenerāltīrīšanu mājoklī. Tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvām emocijām.

– Piedod saviem nelabvēļiem. Nedrīkst ieiet Jauna mēness fāzē ar aizvainojumu sirdī.

– Simt reizes izanalizē situāciju pirms kaut ko dari.

svece11

Melnā mēness rituāls: bēdu pelni
Melnais mēness, kas ilgst no 6. līdz 8. oktobrim, ir cikla noslēgums, tāpēc rituāls vērsts uz atbrīvošanos. Mums visiem dzīvē ir kādas lietas, kas apgrūtina. Tas, kas mūs savažo dienu no dienas, ļoti traucē laimīgai dzīvei. Tieši dilstoša mēness laikā visvieglāk tās izsvītrot no dzīves.

To var palīdzēt izdarīt rituāls “Bēdu pelni”. Tu veic tikai un vienīgi Melnā mēness dienās. Citā laikā rituālam labākajā gadījumā nebūs iedarbības, bet sliktākajā gadījumā tas var drīzāk piesaistīt slikto, nekā ļaut no tā atbrīvoties.

Uzraksti uz papīra lapas visu, kas tevi satrauc, savas domas un pārdzīvojumus. Centies maksimāli precīzi uzrakstīt sava veida atzīšanos. Noliec papīra lapu uz bļodas un domās pārsvītro uzrakstīto. Atvadies no savām nelaimēm.

Tad sadedzini papīra lapu sveces liesmā, sakot: “Ardievu, bēdas, ej projām, ļaunums. Viss ir sadedzis un aizgājis!”

Pēc tam noskalo pelnus zem tekoša ūdens, vēlreiz atkārtojot šo frāzi. Pēc rituāla noslēgšanas nedrīkst domāt par to, kas bija uzrakstīts uz papīra!

Avots: “Tayni-Miro”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 08.10.2018 at 06:59 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Mēness spēcīgo enerģiju padari 2018. gada rudeni par labāko, kas noticis tavā dzīvē, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF