Meitenes, valkāsim svārkus, bet šīs sešas kļūdas mums nevajag!

30-05-2019

Screenshot_566

Svārki sievietes tēlu padara elegantu un izsmalcinātu. Taču daudzas meitenes dienu no dienas pieļauj nepiedodamas kļūdas, kuras spēj izbojāt pat pašu labāko tēlu. Stilisti atzīmē 6 izplatītākās kļūdas svārku valkāšanā, kuras labāk uzreiz novērst.

Nepiemēroti apavi
Lai svārki izskatītos glīti, svarīgi izvēlēties piemērotus apavus. Vadīties vajag ne tikai pēc krāsas, modeļa un materiāla, bet arī pēc svārku garuma. Var izmantot vienkāršu formulu – jo garāki svārki, jo augstāks drīkst būt papēdis. Mini svārkiem vajadzētu pieskaņot tikai zemas kurpes.

Nepareizi izvēlēta augšiņa
Ir daži vienkārši modes likumi, kuri izstrādājušies gadu laikā – mini svārkus jāvalkā ar vairāk vai mazāk slēgtu blūzīti vai jaciņu, kuplus svārkus – ar lakonisku augšiņu, bet piegulošus svārkus lieliski papildinās oversize džemperis.

3.Nepiemērota apakšveļa

Visizplatītākās kļūdas – tās ir biksītes ar gumijām, kuras izspiežas, kā arī krāsaina apakšveļa, kura spīd cauri svārku audumam. Tas izskatās ļoti neglīti un piesaista lieku uzmanību. Pareizāk būs uzvilkt bezšuvju apakšveļu miesas krāsā, tā jūs noteikti izvairīsieties no kļūdām.

The-latest-style-of-women-s-skirt-high-waisted-split-skirt-with-medium-and-long-style

Nepareizs svārku garums
Ja runājam par modes tendencēm, kas attiecas uz svārku garumu, – tās nemitīgi mainās, un tām ir grūti izsekot. Bet ir lietas, ko vajag atcerēties vienmēr: maza auguma sievietēm labāk valkāt svārkus virs ceļiem. Citādi kājas izskatīsies īsas.Nekvalitatīvi audumi
Lēti audumi pasvītro ķermeņa nepilnības un reti kad izskatās labi. Vislabāk izvēlēties svārkus no blīva auduma, kuri nokoriģēs siluetu un radīs dārgāku koptēlu. „Spīdīgiem” svārkiem iesakām mest līkumu.

Nepareizi izvēlēts modelis

Ļoti bieži meitenes izvēlas svārkus vadoties pēc modes tendencēm, un neņem vērā savas figūras īpatnības. Skaidri jāapzinās savi parametri, jānovērtē, cik ļoti izteikts ir viduklis un gurni, un tikai pēc tam izvēlēties svārkus. Bet ir arī ideālie modeļi – trapece, A-siluets, „saules” griezuma svārki.

Svārki “nevietā”
Jebkuru apģērbu vajadzētu izvēlēties, vadoties no tā, kurp jūs dosieties. Ofisam būs piemēroti zīmuļsvārki midi vai maksi. Uz ballīti var uzvilkt kaut ko košu un vieglprātīgu – šeit ir brīva vieta fantāzijai.

Taču galvenais, protams, cik jūs jūtaties komfortabli svārkos. Ja jūtaties skaista – viss pārējais vairs nav tik svarīgs.

Dalieties ar šo rakstu ar draudzenēm, arī viņām tas būs noderīgs!

AVOTS: WWW.POPULARS.EU

loading...

1 Comment

  1. Serf 31.05.2019 at 01:32 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!z